Ощадбанк здійснює виплату допомоги переселенцям від Mercy Corps

Ощадбанк – банк, що працює для людей і відповідально ставиться до виконання своєї соціальної місії. Черговим прикладом цього є виплата фінансової допомоги внутрішньо переміщеним громадянам для придбання продуктів харчування від міжнародної неприбуткової організації Mercy Corps. Допомога виплачується через відділення Ощадбанку.

Відтак, нещодавно у Сєвєродонецьку Луганської області організація Mercy Corps провела прес-конференцію, в якій взяли участь начальник управління Луганського облуправління Ощадбанку Ірина Бондар, директор Mercy Corps в Україні Оксана Микитенко, директор Луганського обласного центру зайнятості Сергій Болотських, координатор Всесвітньої продовольчої програми ООН (World Food Program, WFP) Ганна Вінниченко та переселенці.

 Мета конференції – інформування населення Луганської області про початок реалізації програм допомоги для переселенців та сімей, що приймають переселенців у Луганській області, в рамках спеціального меморандуму між Mercy Corps та Луганською воєнно-цивільною адміністрацією.

У ході конференції мешканці та переселенці Луганської області отримали інформацію:

  • про програму з підтримки самозайнятості та розвитку малого бізнесу серед переселенців при підтримці «Офісу з надання надзвичайної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку» (USAID/OFDA) та американської неприбуткової організації Mercy Corps;

  • про початок надання фінансової допомоги внутрішньо переміщеним громадянам для придбання продуктів харчування, що виплачується через відділення Ощадбанку.

 Ірина Бондар розповіла про механізм виплат внутрішньо переміщеним особам через  систему грошових переказів Ощадбанку «Швидка копійка». Відтак, потрібно зателефонувати на гарячу лінію Mercy Corps за тел.: 0800300073. Оператор Mercy Corps вносить дані внутрішньо переміщеної особи до спеціального реєстру. Сформований реєстр передається до Ощадбанку. Після цього банк надсилає одержувачу допомоги SMS-повідомлення з контрольним номером переказу. Також можна отримати переказ за власним паспортом та ідентифікаційним номером платника податків у будь-якому відділенні Ощадбанку в межах Луганської області та по всій території України.

Наразі Луганське облуправління Ощадбанку здійснило виплату зазначеної допомоги на суму понад 215 тис. грн.

Довідково: Mercy Corps («Корпус милосердя») – міжнародна некомерційна організація, що опікується наданням допомоги постраждалим від стихійного лиха, економічної кризи, збройного конфлікту та ін. Щоб закласти основу для довгострокового відновлення, «Корпус милосердя» фокусується на залученні як уряду, так і бізнесу до здійснення масштабних реформ. При цьому основний акцент робиться на доступі до фінансових послуг як найважливішого елемента надання допомоги.

 

25.08.2015

інші пропозиції