Ощадбанк - учасник проекту для Міністерства оборони України «е-Здоров'я»

 Сьогодні в головному військово-медичному клінічному центрі «Головний військовий клінічний госпіталь» відбулась презентація проекту «е-Здоров’я».

Проект передбачає створення єдиної медичної інформаційної системи (МІС) для Міністерства оборони України. Потреба в такій системі зумовлена гострою необхідністю швидкого доступу до медичної історії поранених, зокрема до актуальної лікарської інформації про хворого ще до госпіталізації. Призначення МІС «е-Здоров'я» – допомагати рятувати життя та здоров'я військових, зокрема поранених у зоні АТО. Впровадження МІС має на меті забезпечити ведення електронної медичної картки хворого в централізованій системі, доступ лікарів до необхідної інформації на кожному етапі лікування пацієнта, оптимізацію процесу лікування та мінімізацію часу прийняття рішень щодо логістики поранених.

Державний ощадний банк – активний учасник реформ. Це стосується як внутрішніх трансформацій банку, так і втілення життєво важливих для країни проектів: енергозбереження, е-уряд та інші. В даному випадку Ощадбанк на волонтерських засадах допоміг у створені ІТ-інфраструктури медичної інформаційної системи «е-Здоров’я», надавши комп'ютери та серверне обладнання. ІТ-фахівці банку з власної ініціативи активно долучаються до координації проекту. Крім цього, співробітники Ощадбанку повсякчас допомагають Київському військовому шпиталю коштами, обладнанням для лікування поранених. Зокрема, завдяки банку у військовому госпіталі було проведено Інтернет і влаштовано зону Wi-Fi.

«Для чого банк займається цим? Моя позиція однозначна. По-перше – ми волонтеримо, як і вся країна, від самого початку АТО. По-друге, ми маємо для цього можливості та бажання. Ощад є найбільшою компанією, офіс якої розташований поряд з військовим шпиталем на вулиці Госпітальній. Ми – державний банк, який і сам модернізується, і підтримує зміни у всьому державному секторі. Тим більше в Міноборони, тим більше зараз, коли на сході країни йде війна. По-третє, ми – громадяни цієї країни. Це наша армія, вона нас захищає, а ми їй допомагаємо», – зазначив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний. 

IMG_2997.JPG

IMG_3005.JPG

19.08.2015

інші пропозиції