Ощадбанк приступає до активної підтримки МСБ

Ощадбанк розпочинає активну підтримку МСБ. Про це повідомляє заступник голови правління Ощадбанку Андрій Стецевич. Найближчим часом банк представить ринку доступні пакети РКО для представників мікро-, малого та середнього бізнесу. Для кожного сегмента підприємництва залежно від їх потреб розроблено по 3 пакети. З 2 вересня запускається проект, що скоротить витрати часу на відкриття рахунку з декількох днів до лічених годин.

«Ми робимо ставку на підтримку МСБ, оскільки бачимо в цьому сегменті величезний потенціал. У 2014 році в Україні за рахунок МСБ було сформовано лише 10% ВВП, у той час як, наприклад, у сусідній Польщі внесок МСБ становить приблизно 50% ВВП, у Німеччині - 60%, у Франції - 62%. До 2018 року, за нашими прогнозами, мікро-, малий і середній бізнес становитиме орієнтовно 20-25% у структурі ВВП», - зазначає Андрій Стецевич.

Банк розробляє для підприємців і кредитні продукти. Зокрема, це будуть кредити на поповнення оборотних коштів, на розвиток основного капіталу, на купівлю обладнання. Підприємці також отримають підтримку міжнародних фінансових організацій. За словами Андрія Стецевича, Ощадбанк розпочинає співпрацю з міжнародними донорами та організаціями, які будуть підтримувати мікробізнес. Спільно з ними банк має намір розробити продукт для мікробізнесу, де частину ризиків при створенні бізнесу на себе буде брати грантодавець. Для середнього бізнесу готується лінійка з 7-10 продуктів, які будуть включати повний спектр, починаючи з овердрафту і закінчуючи довгостроковими інвестиційними кредитами з залученням міжнародних донорів.

Андрій Стецевич назвав пріоритетні для банку галузі. Це АПК з акцентом на переробку, енергоефективні заходи для житлового фонду та імпортозаміщення. «Ми віддамо перевагу тим компаніям, які будуть брати кредити для створення продуктів, які Україна в даний момент імпортує», - підкреслив він.

Нагадуємо, що навесні 2015 року для розширення участі в підтримці МСБ в Ощадбанку був створений департамент мікро-, малого та середнього бізнесу.

Детальніше читайте в інтерв’ю Андрія Стецевича ІА «Укрінформ» http://www.ukrinform.ua/ukr/news/nemae__krashchogo_chasu_dlya_ruhu_vpered_nig_kriza_2086156

Прес-служба Ощадбанку

19.08.2015

інші пропозиції