Ощадбанк обслужив вже 24,5 тис. вимушених переселенців з зони АТО

Як вже повідомлялось, на виконання рішення уряду в другій половині липня поточного року Ощадбанк розпочав обслуговування вимушених переселенців з зони АТО. За цей період банк обслужив більше 24,5 тис. переселенців, яким відкрито рахунки та видано миттєві платіжні картки. Щодня до установ банку для подання документів звертається понад 1 000 людей. Найбільшу кількість карток для отримання допомоги оформлено в Донецькій, Харківській, Київській, Луганській, Запорізькій, Дніпропетровській, Одеській областях.

Для зручності клієнтів Ощадбанк максимально спростив процедуру обслуговування та приймання документів, реалізувавши його через "єдине вікно" в понад 2 000 установ Ощадбанку. Передавання документів до установи банку здійснюється уповноваженим представником сім’ї за попередньою його реєстрацією в Контакт-Центрі або на Інтернет-сторінці Ощадбанку.

Механізм попередньої реєстрації одержувачів значно спрощує процедуру обслуговування, оскільки працівник Контакт-Центру в телефонній розмові визначає установу Ощадбанку, найближчу до місця реєстрації одержувача, та зручний для нього день та час візиту. Отримати виплати клієнти можуть за допомогою більш ніж 2 000 банкоматів Ощадбанку або скориставшись розгалуженою мережею його установ – майже 5 000 відділень.

З пакетом документів для отримання грошової допомоги та іншою корисною інформацією можна ознайомитись на офіційному сайті банку.

Прес-служба Ощадбанку

7c1db3f0c016a7aace8a9f9835195d69.jpg

14.08.2015

інші пропозиції