«Теплі» кредити Ощадбанку стають ще доступнішими для мешканців Київської області

Київська облдержадміністрація надасть клієнтам Ощадбанку додаткову компенсацію за кредитами на придбання негазових котлів, енергоефективного обладнання та матеріалів.  Між Головним управлінням Ощадбанку по Києву та Київській області та Київською обласною державною адміністрацією було нещодавно укладено відповідний генеральний договір.

Відтепер громадяни, які фактично проживають у Київській області, скориставшись кредитною програмою «Ощадний дім», отримають не лише державну фінансову підтримку у вигляді відшкодування 20% суми кредиту на придбання негазових котлів або 30% суми кредиту на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів, а й додаткову допомогу від Київської ОДА в розмірі 10% суми кредиту на придбання негазових котлів та 15% суми кредиту на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів.

З моменту старту урядової програми енергозбереження в жовтні 2014 року Ощадбанк видав на Київщині 1128 «теплих» кредитів на загальну суму понад 21,3 млн. грн.

Більш детальна інформація про програму – на офіційному сайті, в  Контакт-центрі за тел.: 0-800-210-800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України), +38-044-363-01-33 та у відділеннях Ощадбанку.


Прес-служба Ощадбанку

11.08.2015

інші пропозиції