Ощадбанк представляє акційні тарифи для користувачів електронних студентських квитків

Ощадбанк презентує акцію для користувачів електронних студентських квитків. Відтак, усі професійно-технічні та вищі навчальні заклади, які до 15 вересня 2015 року розпочнуть співпрацю з Ощадбанком у рамках проекту "Електронний студентський квиток", отримають вигідні тарифи на обслуговування таких квитків. Для студентів-бюджетників користування ними буде безкоштовним, для студентів, що навчаються за контрактом, плата становитиме 25 грн. одноразово.

Електронний студентський квиток від Ощадбанку – це багатофункціональний картковий продукт, а саме міжнародна платіжна картка Visa Electron, на яку зараховується стипендія. Квиток є повноцінним платіжним інструментом: студенти можуть розраховуватись за його допомогою в торговельно-сервісній мережі та мережі Інтернет. Безготівкові розрахунки платіжними картками Ощадбанку здійснюються без жодних комісій. Крім цього, банк надає можливість підключення до сучасних дистанційних каналів обслуговування – SMS-інформування, Web-банкінгу, Mobile-банкінгу. Картки випускаються власним процесинговим центром Ощадбанку, що забезпечує надійний захист персональних даних їх користувачів та безпеку проведення платежів і розрахунків. Також за рішенням адміністрації навчального закладу квиток може використовуватись як читацький, як перепустка до гуртожитку тощо.

Зняття коштів з електронного квитка в мережі установ Ощадбанку та його банкоматах є безкоштовним. До речі, одна з конкурентних переваг банку – найрозгалуженіша мережа, яка покриває всі куточки України: майже 5 тисяч установ та близько 2000 банкоматів.

Ощадбанк запрошує навчальні заклади брати участь в акції та скористатись вигідними умовами співпраці.

Прес-служба Ощадбанку

11.08.2015

інші пропозиції