Оновлені пропозиції для користувачів преміальних карток MasterCard від Ощадбанку

Користувачі преміальних карток MasterCard від Ощадбанку отримають ще більше переваг і знижок від нових партнерів програми MasterCard Безцінні привілеї.

MasterCard Безцінні привілеї – унікальна програма для користувачів преміальних платіжних карток, яка об’єднала ексклюзивні пропозиції від понад 80 українських та 40 світових компаній – беззаперечних лідерів у сфері послуг. Завдяки цій програмі користувачі преміальних карток MasterCard від Ощадбанку отримують знижки в бутиках, ресторанах, готелях, фітнес-клубах, салонах краси тощо.

 У серпні до програми MasterCard Безцінні привілеї долучились нові партнери. Відтепер клієнти Ощадбанку – користувачі преміальних карток MasterCard мають можливість отримати знижки в таких закладах:

Premier Geneva Hotel. Готель в історичному центрі Одеси пропонує знижки для користувачів карток MasterCard Gold, MasterCard Debit Gold та World MasterCard у розмірі 10%, для користувачів MasterCard Platinum, MasterCard Debit Platinum та  MasterCard World Elite – 15%. Адреса: м. Одеса, вул. Єврейська, 32. Детальніше – за посиланням.

FREYWILLE. Австрійський ювелірний дім надає знижки на прикраси: 7% для користувачів карток MasterCard Gold, MasterCard Debit Gold; 12% для користувачів карток World MasterCard, MasterCard Platinum та MasterCard Debit Platinum; 15% для користувачів карток MasterCard World Elite. Адреси:  м. Київ, вул. Червоноармійська, 46; м. Київ, вул. Гетьмана, 6; м. Одеса, вул. Катерининська, 29. Детальніше – за посиланням.

«САЛО». Перший у світі ресторан-музей запрошує скуштувати знаменитий український продукт та пропонує знижки в розмірі 5% по картках MasterCard Gold та MasterCard Debit Gold, 10% – по картках World MasterCard, MasterCard Platinum, MasterCard Debit Platinum та 15% – по картках MasterCard World Elite. Адреса: м. Львів, просп. Свободи, 6/8. Детальніше – ТУТ.

«Шопен». Камерний бутик-готель Львова пропонує гостям міста відпочинок у вишуканих номерах та надає знижки: для користувачів карток MasterCard Gold, MasterCard Debit Gold, MasterCard Platinum та MasterCard Debit Platinum у розмірі 5%, для користувачів World MasterCard та MasterCard World Elite – 10%. Адреса: м. Львів, вул. Маланюка, 7. Детальніше – на сайті.

Крім того, розраховуючись у закладах – партнерах програми MasterCard БЕЗЦІННІ привілеї картками MasterCard від Ощадбанку безконтактно, клієнт отримує не лише знижки, а ще й можливість виграти грошові призи завдяки ексклюзивній акції «Гроші повертаються».

 Розраховуватись картками MasterCard від Ощадбанку зручно та вигідно!

10.08.2015

інші пропозиції