Ощадбанк вітає переможців першого етапу ексклюзивної акції «Гроші повертаються»!

1ef8b62006eba0c64e7ed790418d032d.jpg

Підбито підсумки першого етапу ексклюзивної акції «Гроші повертаються», яка проводиться за сприяння міжнародної платіжної системи MasterCard виключно для клієнтів Ощадбанку – користувачів  карток MasterCard з безконтактним чипом.

Вже визначено 50 переможців – активних користувачів картками MasterCard від Ощадбанку, які зовсім незабаром отримають свої грошові призи.

Нагадаємо, що за умовами акції, сплачуючи за покупки на будь-яку суму карткою MasterCard від Ощадбанку безконтактно до 30 вересня, її користувачі мають можливість виграти грошовий приз – 500 грн. (50 подарунків щомісяця). В кінці акції відбудеться розіграш головного призу - повернення всієї суми коштів, витрачених безконтактно за весь період акції.

В самому розпалі другий етап акції «Гроші повертаються», чим більше безконтактних оплат буде здійснено карткою MasterCard від Ощадбанку, тим більше шансів виграти заохочувальні подарунки та головний приз.

Детальніше з умовами акції «Гроші повертаються» можна ознайомитись офіційних правилах. Перелік точок, які приймають до оплати безконтактні картки MasterCard, – за посиланням.

Сплачуйте безконтактно з карткою MasterCard Ощадбанку та вигравайте!

Прес-служба Ощадбанку

07.08.2015

інші пропозиції