#Ощадбанкдіє. 2 місце на ринку торгового еквайрингу України

Ощадбанк продовжує демонструвати стрімку динаміку розвитку мережі торгових терміналів.

За даними Національного банку України Ощадбанк  посів 2 місце на ринку торгового еквайрингу України станом на 01 липня 2015 року. За чотири роки розвитку цього напряму банк піднявся з 32-го місця на 2-є. Кількість його терміналів в торговельно-сервісній мережі практично досягла 15,5 тис. од. За підсумками першого півріччя 2015 року Ощадбанк демонструє кращий результат серед всіх банків України щодо приросту кількості торгових POS-терміналів.

Протягом першого півріччя 2015 року обсяг операцій в торгових POS-терміналах Ощадбанку збільшився на  32,3 % порівняно з другим півріччям 2014 року і становив 3,8 млрд. грн. Кількість розрахункових операцій в торгових POS-терміналах Ощадбанку зросла на 34,6% та за перше півріччя цього року склала понад 25 млн. транзакцій. Відповідно зросли й доходи від роботи термінального обладнання Ощадбанку, показавши фінансове зростання на 32% порівняно з попереднім періодом.

Це результат системної роботи в цьому напрямі. «Ощадбанк змінюється. Ми не тільки стрімко нарощуємо мережу наших торгових POS-терміналів, а є ініціаторами і активними учасниками інноваційних проектів у сфері безготівкових розрахунків. Нещодавно банк реалізував спільний проект з компанією MasterCard та Київським метрополітеном щодо оплати проїзду безконтактними банківськими картками безпосередньо на турнікетах станцій столичної підземки», - розповідає заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн.

На еквайринговому обслуговуванні в Ощадбанку перебувають 10 тисяч підприємств торгівлі та сервісу, зокрема заклади швидкого харчування МакДональдз в Україні, будівельні гіпермаркети «Епіцентр» та «Нова Лінія», корпорація «УкрАВТО», супермаркети електроніки та побутової техніки «Ельдорадо», «Технополіс», гіпермаркети «Ашан», «Велмарт», продуктові супермаркети «Велика Кишеня», «Вопак», АЗС WOG, «Аптека низьких цін», «КОСМО» та інші.

Безперебійну роботу термінального обладнання та безпеку карткових розрахунків забезпечує власний процесинговий центр Ощадбанку, введений в експлуатацію в 2012 році, який на сьогодні є одним із самих найпотужніших в Україні.

Прес-служба Ощадбанку

06.08.2015

інші пропозиції