Андрій Пишний: «Ощадбанк запроваджує кредитування на придбання електромобілів»

Ощадбанк –  державний банк, що працює для людей та активно підтримує національну політику енергозбереження й екологічної безпеки. Відтак, банк запроваджує кредитування на придбання всіх марок електромобілів, а також супутніх товарів до них (наприклад, домашніх зарядних станції). Про це заявив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний під час робочого візиту до Львова. 

«Енергоефективність як спосіб життя – ось наша філософія, як на сьогодні, так і на майбутнє. Електромобіль – ще один крок до енергетичної незалежності, екологічної безпеки для нас з вами і наших дітей. Саме для того, щоб філософія енергоефективності ширилась серед українців і у виборі між звичайним авто та електромобілем вибір робився на користь останнього, ми здійснюватимемо кредитування за лояльною процентною політикою», - зазначив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.

Користування електромобілями надасть можливість:

  • стати більш енергетично незалежною державою; 

  • захистити навколишнє середовище від забруднення;

  • вирівняти різницю денного та нічного споживання електроенергії, що стане запорукою стабільної роботи енергосистеми України, оскільки електромобілі будуть заряджатись на 90 % вночі (за статистикою експлуатації електромобілів у розвинених  європейських державах), що сприятиме зменшенню переплати.

З умовами кредитування фізичних осіб на придбання електромобілів можна ознайомитись за посиланням.

 

Прес-служба Ощадбанку

30.07.2015

інші пропозиції