Ощадбанк спільно з Львівською міською радою в рамках підписаного Меморандуму про співпрацю запроваджує для містян «Електронну картку львів'янина»

«Електронна картка львів'янина» - це сучасна соціальна банківська платіжна картка від Ощадбанку з ексклюзивним дизайном, з фото і прізвищем українською мовою, оснащена контактним і безконтактним чипами, є матеріальним носієм персональних даних. 

«Ми передбачили в цій картці унікальну функцію - електронно-цифровий підпис користувача. Таку можливість надає виключно Ощадбанк завдяки потужному власному процесингу та успішному досвіду реалізації сучасних рішень у сфері електронних банківських сервісів. Ми розробимо для Львів'ян особливий унікальний дизайн картки, який би передав той дух, настрій, емоцію, яку несуть в собі Львів і його мешканці. Ви особливі! Впевнений у тому, що ця картка стане зручним платіжним інструментом, помічником і порадником, таким же звичайним атрибутом життя, як мобільний телефон. Ми плануємо рухатися далі в розповсюдженні цього сучасного платіжного засобу, від міста до міста, від українця до українця», - зазначив Андрій Пишний, голова правління АТ «Ощадбанк». За допомогою електронно-цифрового підпису можна використовувати сучасний та прогресивний засіб авторизації та підписувати електронні документи через зчитувальні пристрої, встановлені в точках надання електронних послуг.

DSC_3439.JPG

«Завдяки надійним партнерам АТ «Ощадбанк» - ми сьогодні анонсуємо створення першої в Україні повноцінної ID-картки за зразком досвіду Естонії. За допомогою цієї картки львів’янин зможе швидше отримувати комунальні, державні та приватні послуги. Зокрема, на першій стадії впровадження буде випущено картки для львів’ян-учасників АТО», - наголосив міський голова Львова Андрій Садовий.

1H7A5396.JPG

DSC_3473.jpg

«Це по-суті є найбільш універсальним рішенням ідентифікаційної картки громадянина. В Україні ми будемо перші, хто видаватиме з вересня картку з настільки широкою працюючою функціональністю», - зауважила Яніка Мерило, радник міського голови Львова.

DSC_3493.JPG

Користувачі "карток львів'янина" зможуть отримувати знижки в торговельних мережах міста, їздити в транспорті, закладах медицини, освіти і культури, оплачувати комунальні послуги. Пільгові категорії львів'ян зможуть реалізовувати права на пільги, наприклад, на ліки за низькими цінами, більш істотні знижки в магазинах, пільговий проїзд у транспорті та багато іншого. 

В першу чергу "картки львів'янина", на які  буде зараховуватись матеріальна допомога, отримають воїни АТО. Картки забезпечуватимуть звільнення від оплати комунальних послуг, знижки в приватних медичних закладах, безкоштовну реабілітацію, оздоровлення та безкоштовне харчування дітей учасників АТО в школах та садочках, знижки в театрах і музеях. 

DSC_3499.jpg

DSC_3477.JPG

На сьогодні Ощадбанк вже підготував випуск картки киянина в столиці, а в подальших планах – запровадження аналогічних карток в інших містах країни.  

Прес-служба Ощадбанку

30.07.2015

інші пропозиції