Клієнти Центрів енергоефективності Ощадбанку та гіпермаркетів «Епіцентр К» отримали «теплі кредити» на суму понад 3 млн. грн.

Ощадбанк продовжує допомагати українцям робити їх оселі енергоефективними та економити кошти. Відтак, з середини червня завдяки плідній співпраці Ощадбанку та мережі гіпермаркетів «Епіцентр К» в усіх гіпермаркетах відкрито Центри енергоефективності.

Вичерпні консультації щодо умов кредитної програми «Ощадний дім», енергоефективного обладнання та/ або матеріалів усі бажаючі можуть отримати від кваліфікованих спеціалістів Ощадбанку і гіпермаркетів безпосередньо в зоні продажів. Станом на сьогодні клієнтами Центрів енергоефективності вже отримано 196 кредитів на суму понад    3 млн. грн.

«Ми з чоловіком плануємо утеплити наш заміський будинок. Обсяг робіт великий, тому ми вирішили скористатись кредитом. І дуже зраділи, коли дізнались у магазині, що можна не лише обрати товар, а й отримати фінансову допомогу від держави. Таке рішення є дуже зручним для клієнтів та допомагає економити кошти», – поділилась думкою мешканка Києва Тетяна Кононенко.

Нагадуємо, що в рамках загальнонаціональної програми «Ощадний дім» Ощадбанк надає кредити для впровадження енергоефективних заходів як в окремій квартирі чи приватному будинку, так і в багатоквартирних будівлях. При цьому люди отримують суттєву державну підтримку, яка становить відповідно 20 та 30 відсотків суми кредиту на придбання негазових котлів та енергоефективного обладнання та/ або матеріалів для фізичних осіб та 40 відсотків суми кредитних коштів, залучених на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів, для ОСББ.

Прес-служба Ощадбанку

30.07.2015

інші пропозиції