Національне антикорупційне бюро України - партнер Ощадбанку в рамках зарплатного проекту

Працівники нещодавно створеного Національного  антикорупційного бюро України стали клієнтами Ощадбанку в рамках зарплатного проекту.

Протягом липня зарплатні проекти банку обрали 400 компаній та підприємств, серед яких нова патрульна служба.

В рамках співпраці за зарплатними проектами банком емітовано майже 68 тисяч платіжних карток. Крім цього, Ощадбанк пишається багаторічною співпрацею із стратегічно важливими державними установами і організаціями, як Міністерство оборони, Державна служба охорони, Державна служба з надзвичайних ситуацій, ДП "НАЕК Енергоатом" та іншими, яка свідчить про високу довіру до банку.

Очевидні зміни, що відбуваються у банку, стали основою вибору клієнтів: відкриття по всій країні високотехнологічних відділень нового формату, впровадження сучасних стандартів обслуговування і новітніх банківських сервісів, розширення мереж інформаційно-платіжних терміналів і банкоматів тощо, які відчутні кожному користувачу в різних куточках України.

Нагадуємо, що Ощадбанк – це найрозгалуженіша мережа відділень, що постійно оновлюється, привабливі умови кредитування, власний потужний  процесинговий центр, який обслуговує другий за обсягом в Україні бізнес пластикових карток, сучасні банківські сервіси – WEB- та mobile-банкінг «Ощад 24/7», безкоштовне підключення й користування послугою «Мобільні заощадження», що передбачає отримання високих процентів на залишок коштів на рахунку. Мережа власних і партнерських банкоматів Ощадбанку становить більш ніж 4,5 тис. одиниць. Цілодобову підтримку користувачів карток забезпечує сучасний Контакт-центр.

Прес-служба Ощадбанку

29.07.2015

інші пропозиції