Ощадбанк розпочав обслуговування вимушених переселенців з зони АТО

Bord_SOCIAL-600x300-N1-02 (4).jpg


Ощадбанк – банк, що працює для людей і є надійним партнером держави. Відтак, згідно з нещодавнім рішенням уряду всі нові  виплати громадянам, що виїхали з зони АТО, будуть здійснюватись через Ощадбанк. Для комфортного обслуговування переселенців банком розроблено чіткий і прозорий механізм таких виплат. Процедуру обслуговування клієнтів максимально спрощено - всі документи приймаються через "єдине вікно" в понад 2000 установ Ощадбанку.  Мережа банку для отримання виплат становить 4000 відділень та понад 2000 банкоматів.

Отже, щоб отримати державну допомогу, необхідно здійснити такі кроки:

1) Зареєструватись у Контакт-центрі або на сайті Ощадбанку та дізнатись дату, час та адресу відділення для відвідування.

Контакт-центр: 0-800-210-800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України) або +38-044-363-01-33.

2) Надати до установи Ощадбанку необхідний пакет документів та отримати платіжну картку.

3) Отримати SMS-повідомлення з інформацією про зарахування виплат. Одержати кошти можна у відділенні Ощадбанку або в банкоматі.

Пакет документів для отримання грошової допомоги:

- паспорт громадянина України або інший документ, що посвідчує особу;

- довідки всіх членів сім’ї про взяття на облік осіб, які переміщуються;

- заява про надання/продовження грошової допомоги (заповнюється у відділенні Ощадбанку);

- копія реєстраційного номера облікової картки платника податків за наявності інформації;

- копія свідоцтва про одруження;

- копії свідоцтв про народження дітей, засвідчені власним підписом уповноваженого представника сім’ї;

- письмова згода довільної форми про виплату грошової допомоги уповноваженому представнику сім’ї від інших повнолітніх членів сім’ї;

 - згода на обробку персональних даних, а також письмовий дозвіл на розкриття уповноваженим банком інформації, що містить банківську таємницю, щодо поточного рахунка, відкритого уповноваженому представнику сім’ї в установі уповноваженого банку.

Виплата допомоги здійснюється Міністерством фінансів на основі інформації, що надається Міністерством соціальної політики.

Poster_SOCIAL-A2-20-07-01 (2).jpg


Прес-службу Ощадбанку 

23.07.2015

інші пропозиції