Патрульна служба України стала партнером Ощадбанку в рамках зарплатного проекту

Ощадбанк – державний банк, що змінюється та є активним учасником реформ, які відбуваються в країні. Відтак, Ощадбанк розпочинає співпрацю з нещодавно створеним Департаментом патрульної служби МВС України в рамках зарплатного проекту. В найближчому майбутньому 2000 співробітників патрульної служби стануть користувачами карток Ощадбанку.

 «Ми разом з усією країною спостерігаємо за першими кроками новоствореної патрульної служби. Переконані, що кредит довіри, пильна увага та схвальні відгуки в соцмережах, отримані нашими поліцейськими, додадуть їм наснаги у виконанні щоденних обов’язків. Обрання поліцією Ощадбанку як зарплатного партнера закономірне, адже ми маємо значний досвід співпраці з правоохоронними органами, силовими структурами та стратегічними оборонними підприємствами. Ми знаємо, що таке збереження таємниці та безпека персональних даних», – зазначив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.

IMG_9896.JPG

IMG_9911.JPG

IMG_9882.JPG

Обранню державними установами для співпраці саме Ощадбанку сприяють багато факторів. Ощадбанк – це найрозгалуженіша мережа відділень, що постійно оновлюється, привабливі умови кредитування, власний потужний  процесинговий центр, який обслуговує другий за обсягом в Україні бізнес пластикових карток, сучасні банківські сервіси – WEB- та mobile-банкінг «Ощад 24/7», безкоштовне підключення й користування послугою «Мобільні заощадження», що передбачає отримання високих процентів на залишок коштів на рахунку. Мережа власних і партнерських банкоматів Ощадбанку становить більш ніж 4,5 тис. одиниць. Цілодобову підтримку користувачів карток забезпечує сучасний Контакт-центр.

Ощадбанк зарекомендував себе як надійний партнер у співпраці з такими державними установами і організаціями, як Міністерство оборони, Державна служба охорони, Державна служба з надзвичайних ситуацій, Пенсійний фонд, Київська міська державна адміністрація, ДП "Укрзалізниця", ДП "НАЕК Енергоатом" та ін.

Прес-служба Ощадбанку

23.07.2015

інші пропозиції