Ощадбанк виграв тендер ОБСЄ

Ощадбанк виграв тендер на перевезення готівкових коштів Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні.

Служба інкасації банку буде обслуговувати центральний офіс місії ОБСЄ в Києві та всі регіональні офіси в Україні: в Дніпропетровську, Івано-Франківську, Краматорську, Маріуполі, Львові, Одесі, Сєвєродонецьку, Харкові, Херсоні та Чернівцях.

«Обслуговувати місію ОБСЄ в Україні для нашого банку дуже почесно. Ощадбанк традиційно посідає провідне місце серед фінансових установ країни за кількістю об'єктів, що обслуговуються власною службою інкасації, а також є найбільшим оператором на ринку, який може забезпечити надання послуг у будь-якому населеному пункті України. Відтепер і на міжнародному рівні підтверджено, що служба інкасації Ощадбанку – номер 1 в  Україні», – наголосив голова правління банку Андрій Пишний.

Потужна служба інкасації банку складається з 172 підрозділів інкасації, розташованих у більш ніж 170 населених пунктах, та налічує 2210 співробітників. Інкасатори Ощадбанку, на відміну від інкасаторів інших банків, під час роботи мають право використовувати вогнепальну зброю.  Однією з переваг інкасаторської служби Ощадбанку є найбільший серед банків України автопарк (778 одиниць), який повністю складається з броньованих автомобілів. Усі автомашини служби інкасації та перевезення цінностей Ощадбанку обладнані системами супутникового спостереження та тривожного реагування. Крім обслуговування власної мережі установ, служба інкасації Ощадбанку надає послуги й іншим суб'єктам господарювання – понад 3834 юридичним особам та 1347 установам інших банків.

Прес-служба Ощадбанку

14.07.2015

інші пропозиції