Через термінали Ощадбанку в Київському метрополітені вже проведено понад 15 тисяч безконтактних оплат

За три тижні кияни та гості столиці здійснили через термінали Ощадбанку в Київському метрополітені понад 15 тисяч безконтактних оплат. Популярність такого сервісу зростає кожного дня. 

Нагадаємо, що 19 червня 2015 року Ощадбанком спільно з компанією MasterCard та Київським метрополітеном запроваджено оплату проїзду безконтактними банківськими картками безпосередньо на турнікетах 17 станцій столичної підземки. Безконтактна технологія оплати є незамінною в місцях масового обслуговування, де важлива швидкість. Достатньо просто піднести банківську картку MasterCard з безконтактним чипом до екрана термінального пристрою на турнікеті метро, і вже за мить прохід буде дозволено, а з карткового рахунку буде списано звичайну вартість проїзду.

«У найближчих планах Ощадбанку та наших партнерів не тільки обладнати турнікети всіх столичних станцій метро пристроями для розрахунку безконтактними картками, а й взагалі розвивати інфраструктуру приймання до оплати карток та інших платіжних засобів із зручними безконтактними технологіями NFC», - розповідає заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн.

Наразі вже понад 20% терміналів, встановлених Ощадбанком у торгових підприємствах, мають зчитувач для безконтактних карток міжнародних платіжних систем MasterCard (PayPass) та VISA (payWave). Кількість торгово-сервісних мереж, які бажають використовувати такі термінали, постійно збільшується, адже зростають і вимоги покупців до безпеки та швидкості оплати.

Еквайрингова мережа Ощадбанку становить понад 16 тис. терміналів у торговельно-сервісній мережі. Банк надає послуги з торгового еквайрингу майже 10 тисячам підприємств торгівлі та сервісу.

У лінійці платіжних карток Ощадбанку вже 8 видів карток, обладнаних безконтактним чипом одночасно зі звичною магнітною смугою, та контактним чипом.  Останнє надбання Ощадбанку – картка MasterCard World, яка має стильний дизайн, бере участь у Бонусній програмі MasterCard Rewards та надає користувачеві додаткові переваги. Більше інформації про безконтактні картки Ощадбанку – ТУТ, а замовити картку MasterCard World можна безпосередньо на сайті Ощадбанку. До кінця вересня, розраховуючись безконтактною карткою MasterCard від Ощадбанку на будь-яку суму й будь-де, можна виграти 1 зі 150 грошових призів по 500 грн. та навіть повернути всю суму коштів, витрачених безконтактно за весь період дії акції «Гроші повертаються». Детальніше про її умови  ТУТ.

1ef8b62006eba0c64e7ed790418d032d.jpg

Прес-служба Ощадбанку

13.07.2015

інші пропозиції