Партнером Ощадбанку в рамках програми «Ощадний дім» став Інтернет-магазин Rozetka

Черговим партнером Ощадбанку з реалізації загальнонаціональної програми «Ощадний дім» став Інтернет-магазин Rozetka.

Відтепер за даною державною програмою можна придбати негазові котли та інші енергоефективні товари в найбільшому Інтернет-магазині України.

У рамках програми «Ощадний дім» Ощадбанк надає кредити на впровадження енергоефективних заходів як в окремій квартирі чи приватному домі, так і в багатоквартирних будинках. При цьому люди отримують суттєву державну підтримку, яка становить відповідно 20 та 30 відсотків суми кредиту на придбання негазових котлів та енергоефективного обладнання та/або матеріалів, для фізичних осіб і 40 відсотків суми кредитних коштів, залучених на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів, для ОСББ.

З моменту старту урядової програми енергозбереження в жовтні 2014 року Ощадбанк видав 8444 кредитів на загальну суму понад 147 млн. грн.: 4606 кредитів на придбання котлів, альтернативних газовим, та 3838 кредитів на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів.

Програма «Ощадний дім» на Rozetka.


Більш детальну інформацію про програму «Ощадний дім» можна отримати в Контакт-центрі (тел .: 0-800-210-800), у відділеннях або на офіційному сайті Ощадбанку (www.oschadbank.ua).

                                                                                                  Прес-служба Ощадбанку

10.07.2015

інші пропозиції