Ощадбанк успішно розпочав другий етап виплат вкладникам Дельта Банку

6 червня 2015 року Ощадбанк розпочав виплати вкладникам Дельта Банку за договорами, строк дії яких закінчився до 25 березня 2015 року включно, та за договорами по поточних та карткових рахунках.

Вже за перші дні другого етапу виплат вкладники вкотре висловили довіру Ощадбанку. Переконливим доказом цього є суттєве осідання виплат на депозитах Ощадбанку, яке сягнуло майже 50%.

Найбільшою популярністю користується депозит зі знаковою назвою «Довіра».

Загалом з початку виплат  вкладники Дельта Банку отримали через установи Ощадбанку відшкодування на суму майже 1 млрд. 300 млн. грн.

Нагадуємо, що згідно з розподілом Фонду гарантування вкладів фізичних осіб установи Ощадбанку в Києві та Київській області виплачують відшкодування тим вкладникам, які при укладенні договорів банківського рахунку/вкладу з Дельта Банком вказали місце реєстрації за паспортом: м. Київ та Київська область. Виплати здійснюються через внутрішньобанківську систему термінових переказів Ощадбанку «Швидка копійка».

Для забезпечення комфортного обслуговування вкладників Дельта Банку Ощадбанк здійснює SMS-інформування. В повідомленні зазначається дата, час та адреса відділення для отримання виплати. Якщо вкладник не отримав SMS, йому слід звернутись до Контакт-центру Ощадбанку за тел.: 0-800-210-800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України) або  +38-044-363-01-33.

Виплати проводитимуться по 02 вересня 2015 року включно.

                                                                                          

                                                                                                         Прес-служба Ощадбанку


08.07.2015

інші пропозиції