#Ощадбанкдіє. Банк домовився з 10 місцевими держадміністраціями про часткову компенсацію енергоефективних кредитів

До підтримки людей, які утеплюють своє житло за допомогою кредитної програми «Ощадний дім», долучається місцева влада. Відтак, Ощадбанком вже укладено відповідні  договори на часткове відшкодування суми кредитів на придбання енергоефективного обладнання, матеріалів та негазових котлів з деякими місцевими держадміністраціями Львівської, Черкаської та Івано-Франківської областей. Зокрема, допомогу місцевої влади на Львівщині отримають жителі Львівської області, Дрогобича та  Дрогобицького району, Городка,  Городоцького та Самбірського районів, на Черкащині – міст Монастирище, Чорнобай, Драбів, Корсунь-Шевченківський, на Івано-Франківщині – міста Долина.

«Дуже важливо, що місцева влада, розуміючи стратегічну необхідність реалізації державної програми енергоефективності, почала надавати підтримку людям. Вона стане у пригоді тим, хто утеплює свої помешкання, залучаючи кредит. Україна вже має подібний позитивний досвід на Львівщині. Там вже протягом майже 10 років діє програма відшкодування частини відсотків за кредитами, залученими на проведення енергоефективних заходів. Сьогодні Львівська область є безперечним лідером – у рамках програми «Ощадний дім» з жовтня 2014 року на Львівщині Ощадбанк видав вже 1160 кредитів на суму понад 24 млн. грн.», – повідомив заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн.

Державна підтримка за програмою «Ощадний дім» становить відповідно 20 та 30 відсотків суми кредиту, залученого на придбання негазових котлів та енергоефективного обладнання та/або матеріалів, для фізичних осіб та 40 відсотків суми кредитних коштів, залучених на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів, для ОСББ.

З моменту старту урядової програми енергозбереження в жовтні 2014 року Ощадбанк видав 7516 кредитів на загальну суму понад 131 млн. грн. Відшкодування за кредитами вже отримали 2578 людей.  Сума компенсації загалом перевищує 8,7 млн. грн.

Прес-служба Ощадбанку

06.07.2015

інші пропозиції