Офіційна позиція банку щодо появи інформації на сайті ГПУ

У відповідь на звернення журналістів щодо появи інформації на сайті ГПУ http://www.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_c=view&_t=rec&id=158384 повідомляємо наступне:

1)   Ще кілька тижнів тому ми спостерігали розповсюдження безпідставних звинувачень щодо дій співробітників банку на кількох Інтернет-ресурсах.

2)   У відповідь на появу таких звинувачень та з метою захисту ділової репутації банку і співробітників було опубліковано Офіційне спростування та направлені Головним редакторам ресурсів всі документи, що спростовують безпідставні звинувачення та підтверджують проведення оплат виключно за власний рахунок. Жодної гривні коштів банку витрачено не було!

3)   Жодних офіційних запитів з цього приводу до банку та його співробітників від Генеральної Прокуратури та інших держорганів не надходило.

4)   Отримавши сьогодні інформацію з офіційного сайту ГПУ щодо внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань, повідомляємо про свою готовність надати всі необхідні документи та сприяти максимально оперативному проведенню досудового розслідування. Всі документи додатково будуть надані також Центру протидії корупції для проведення власного незалежного розслідування.

5)   Вважаємо всі попередні висновки та персональні суб’єктивні заяви безпідставними та такими, що штучно завдають шкоду діловій репутації державного банку!

6)   Звертаємось до представників ЗМІ з проханням використати наведену офіційну позицію банку в разі висвітлення даного питання.

7)   Підтверджуємо свою готовність оперативно та публічно повідомити про результати проведення досудового розслідування.

 

Прес-служба Ощадбанку

02.07.2015

інші пропозиції