Акцію від Ощадбанку «Твій банк – твої правила» продовжено

Раді повідомити, що акцію «Твій банк – твої правила» від Ощадбанку та  міжнародної платіжної системи MasterCard продовжено до 30 вересня п.р.

Так, користувачі WEB- та Mobile-банкінгу «Ощад 24/7», які оплачують платіжною або віртуальною карткою MasterCard від Ощадбанку різноманітні послуги (мобільний зв'язок, CDMA, Інтернет + ТБ, ІР-телефонія, Інтернет тощо) або здійснюють перекази коштів у WEB- або Mobile-банкінгу, мають можливість виграти поповнення рахунку мобільного зв'язку на 50 грн. або стати власником цінних подарунків: iPhone 6 та головного призу – ноутбука MacBook air. Розіграш ноутбука відбудеться на початку жовтня.

Тим часом вітаємо другого переможця акції – жительку Києва Мар’яну Скринник, яка виграла iPhone 6!

Символічно, що вручення цінного подарунка відбулось в установі Ощадбанку нового формату, яка зручно розташувалась у ТРЦ Gulliver. Саме в цьому відділенні пані Мар’яна оформила картку, яка згодом принесла їй удачу.

«Я давно звернула увагу на зміни, що відбуваються в Ощадбанку. Особливо мою увагу привертають новітні сервіси, які зараз активно впроваджуються банком. Обожнюю сучасні та зручні послуги. Саме такими є WEB- та Mobile- банкінг «Ощад 24/7». Можу запевнити – це дійсно швидко та просто, адже спробувала сама. Раджу не вагатись, а користуватись, брати участь в акціях банку і перемагати», – порадила Мар’яна Скринник.

Запрошуємо всіх до участі в акції, адже цінні подарунки та головний приз – ноутбук MacBook air – чекають на своїх власників! Поспішайте й вигравайте!

                                                                                                   Прес-служба Ощадбанку

30.06.2015

інші пропозиції