Довіра в дії. Ощадбанк залучив на новий депозит понад 1 млрд.грн.

Ощадбанк залучив на депозит «Довіра» більше 1 млрд. грн. Це результат лише перших десяти днів дії цього вкладу.

«Переконаний, що це не раптовий результат. Ми щодня змінюємо банк, зберігаючи при цьому базові цінності: надійність та чесність. Саме тому депозит "Довіра" став для багатьох наших співгромадян простою відповіддю на складне питання збереження заощаджень.  Принципово важливим є те, що понад 60% клієнтів відкрили депозит на тривалий термін – понад півроку! Це переконливий доказ того, що клієнти підтримують запропоновані зміни і готові бути їх учасниками, будувати Ощадбанк разом. Це кредит довіри не лише до банку, це кредит довіри до української держави», – відзначив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.

Нагадуємо: вкладники Ощадбанку захищені законом. Це єдиний банк в Україні, в якому повернення депозитів громадянам гарантоване державою на 100%, без обмеження суми і строку.

Депозит «Довіра» з можливістю щомісячної виплати процентів діє до31.10.2015 р. Ставка за вкладом у гривні – до 21% річних, у доларах США – до 9,5%  та в євро – 7,25% річних. Мінімальна сума вкладу – 500 гривень, 100 доларів США або 100 євро.

 

Прес-служба Ощадбанку

30.06.2015

інші пропозиції