Ощадбанк – учасник міжнародної конференції Асоціації «Енергоефективні міста України»

Ощадбанк взяв участь у ІХ щорічній міжнародній конференції Асоціації «Енергоефективні міста України», яка проходила 16-17 червня 2015 року у Вінниці. Захід був організований під егідою Європейської ініціативи «Угода мерів об’єднає українські міста», що покликана стати провідною ініціативою Європейського Союзу. Вона об’єднує муніципалітети різних міст добровільним зобов’язанням сприяти впровадженню енергоощадних заходів та нарощувати використання відновлюваних джерел енергії.

Тема цьогорічної зустрічі – «З Угодою мерів до енергонезалежності: виклик прийнято!». У ній взяли участь понад сто п’ятдесят представників органів центральної виконавчої влади, дипломатичних місій, донорських структур та міжнародних організацій, громадських організацій, банків, українських міст – підписантів Угоди мерів, членів АЕМУ, практикуючих експертів і консультантів  з усієї України.

Ощадбанк взяв активну участь у конференції. Зокрема, заступник голови правління Ощадбанку Андрій Стецевич виступив із презентацією загальнонаціональної програми «Ощадний дім» у рамках панельної дискусії «Від плану до дії: фінанси для Угоди мерів». Він детально розповів про вигідне кредитування ОСББ, яке здійснює Ощадбанк.

20150616_164452.jpg

«Мій дім – це моя країна. Закликаю українців забути вислів «моя хата з краю». Зараз саме той час, щоб усвідомити, що енергоефективність – це крок до енергонезалежності. В держбюджеті 2015 року уряд заклав значні кошти для відшкодування частини суми кредитів, залучених на термомодернізацію багатоквартирних будинків та індивідуальних помешкань. Потрібно готувати сани влітку і не гаяти час – у пригоді стане загальнонаціональна програма «Ощадний дім», – зазначив Андрій Стецевич.

У рамках загальнонаціональної програми «Ощадний дім» Ощадбанк надає кредити для впровадження енергоефективних заходів як для окремої квартири чи приватного будинку, так і для багатоквартирних будинків. При цьому люди отримують суттєву державну підтримку, яка становить для фізичних осіб відповідно 20% та 30% суми кредиту, залученого на придбання негазових котлів та енергоефективного обладнання та/або матеріалів, та 40% суми кредитних коштів, залучених на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів, для ОСББ.

Прес-служба Ощадбанку

22.06.2015

інші пропозиції