Колективне спростування некоректної інформації в ЗМІ з приводу відвідування футбольного матчу представниками АТ «Ощадбанк»

У зв’язку із появою та розповсюдженням некоректної інформації в ЗМІ, вважаємо за необхідне повідомити, що поїздка мала особистий характер, була організована за власний кошт та у неробочий час. В редакцію видання направлені всі документи, що підтверджують факт проведених оплат за власні кошти.

Щодо поїздки повідомляємо наступне:

-          Деякі члени правління Ощадбанку літали до Варшави на футбольний матч фіналу Ліги Європи 27 травня 2015 року та повернулися до Києва вночі 28 травня 2015 року

-         Всі витрати були оплачені за власний кошт. У зв’язку із неможливістю скористатися рейсовим літаком, було прийняте рішення скористатися чартерним рейсом. Вартість квитка на одну особу на даному чартерному рейсі є співставною із вартістю квитків на регулярний рейс Київ-Варшава за кілька днів до вильоту, що підтверджується платіжними документами

 

Ще раз наголошуємо та беремо на себе відповідальність за достовірність наданої інформації. Підтверджуємо, що жодної гривни банківських та державних коштів на поїздку витрачено не було.

Члени правління Ощадбанку

19.06.2015

інші пропозиції