За проїзд у київському метро тепер можна сплатити безконтактною карткою MasterCard

Кияни та гості міста тепер зможуть оплачувати проїзд, використовуючи свої безконтактні платіжні картки MasterCard та пристрої.

Київ, 19 червня 2015 р. — Сьогодні Київський метрополітен у партнерстві з компанією MasterCard та АТ «Ощадбанк» впровадили прийом безконтактних платежів банківською карткою у підземці. Українська столиця стала п’ятим містом у світі (після Лондона, Санкт-Петербурга, Чикаго та Бухареста), де сплатити за проїзд в метро можна безпосередньо на турнікеті, використовуючи власну безконтактну банківську картку MasterCard або платіжний пристрій. Проект реалізовано за технічної підтримки компаній АТ «Банкомзв’язок» та консорціуму «АСТЕК».

IMG_0395.JPG

Для того щоб сплатити за проїзд швидше та зручніше, потрібно просто піднести свою безконтактну банківську картку MasterCard до турнікета. З картки автоматично буде знято суму, що відповідає вартості проїзду. Пасажирам не потрібно стояти у чергах до кас, шукати суму «під розрахунок» для покупки жетонів в автоматі або заздалегідь поповнювати пластиковий проїзний квиток.

IMG_0243.JPG

Такими турнікетами вже обладнані 17 центральних станцій: «Хрещатик», «Театральна», «Золоті ворота», «Площа Льва Толстого», «Майдан Незалежності», «Поштова площа», «Контрактова площа», «Палац спорту», «Арсенальна», «Університет», «Політехнічний інститут», «Шулявська» «Олімпійська», «Палац Україна», «Лук’янівська», «Кловська» та «Печерська». Невдовзі турнікети усіх столичних станцій метро будуть приймати оплату банківськими безконтактними картками MasterCard.

«Сучасні реалії диктують новітні рішення, і нам дуже хочеться, щоб Київський метрополітен ставав форвардом у їх впровадженні. Сьогоднішня новинка – вагомий крок до суттєвих змін у системі оплати за проїзд. У подальших планах – поповнення проїзних квитків у терміналах на станціях за допомогою банківської картки, а також віддалене поповнення через Інтернет», - сказав керівник столичної підземки Віктор Брагінський.

«Технології безконтактних платежів MasterCard оптимально підходять там, де особливо важлива швидкість обслуговування. Мільйони людей у Києві щоденно користуються метро, і можливість безконтактно оплачувати проїзд власними банківськими картками зробить їхні поїздки більш швидкими і комфортними. Впровадження прийому безконтактних платежів також допоможе Київському метрополітену та КМДА оптимізувати операційні витрати та у перспективі створювати системи для оплати проїзду, у які інтегровані різні види транспорту. Ми дуже раді, що в Україні у нас є такі відкриті до змін партнери, які не бояться одними з перших в Європі втілювати подібні інновації проекти»,  — коментує Віра Платонова, Генеральний директор представництва MasterCard Europe в Україні та Молдові.

Пасажири матимуть можливість сплатити за проїзд банківською платіжною карткою з технологією безконтактних оплат MasterCard, емітованою будь-яким банком світу. Це значно підвищить комфортність користування метро не тільки киянам, але і всім іноземним туристам та гостям міста. Еквайєром платежів в цьому проекті виступить АТ «Ощадбанк».

IMG_0285.JPG

«Я радий, що наші спільні зусилля надали можливість реалізувати унікальний інноваційний проект. Ощадбанк забезпечуватиме еквайрингове обслуговування безконтактних розрахунків у столичному метро. Це комфортно, надійно і безпечно. Кияни та гості столиці зможуть переконатись у цьому вже від сьогодні. Завдяки цій інновації Київ випередив більшість столиць у світі. Ощадбанк і надалі буде підтримувати проекти, покликані забезпечити людям комфорт і зручність», – зазначає Андрій Пишний, голова правління Ощадбанку.

IMG_0332.JPG

«Один із критеріїв зручності і комфорту життя у будь-якому мегаполісі — швидкий і доступний транспорт. Ми вирішили полегшити киянам і гостям міста користування транспортом за допомогою новітніх IT технологій. Це один із багатьох проектів щодо модернізації муніципального транспорту столиці, які будуть запроваджені вже найближчим часом. Ми відкриті до пропозицій, які, як і у випадку з карткою MasterCard, працюватимуть в інтересах киян», зазначив Ігор Ніконов, перший заступник голови КМДА.

Рішення для безконтактної оплати проїзду в метрополітені платіжними картками з технологією безконтактних оплат MasterCard розроблено фахівцями української  компанії АТ “Банкомзв’язок” з використанням вбудованих в турнікет безконтактних банківських терміналів від французької компанії Ingenico Group та комплексу програмного забезпечення власної розробки. При цьому турнікет, крім карток безконтактних карток MasterCard, також обробляє і приймає до оплати проходу вже звичні для пасажирів підземки безконтактні проїзні квитки метрополітену, соціальні картки та жетони.

Інтеграція рішення в існуючу інфраструктуру київського метрополітену була здійснена фахівцями консорціуму «АСТЕК».

Оплата банківською карткою в метро здійснюватиметься з використанням технології безконтактних платежів MasterCard, що дає можливість здійснювати розрахунки одним рухом руки, просто піднісши картку до терміналу.

IMG_0226.JPG

# # #

Про MasterCard

MasterCard (NYSE: MA), www.mastercard.com, це міжнародна компанія, що спеціалізується на платіжних рішеннях і технологіях. Компанія управляє найшвидшою в світі платіжною мережею, що об'єднує споживачів, фінансові установи, торговельні підприємства, державні організації та представників приватного сектору в більш ніж 210 країнах і територіях. Продукти та рішення MasterCard роблять щоденну комерційну діяльність, таку як покупки, подорожі, ведення бізнесу та управління фінансами, більш простою, безпечною і ефективною для кожного. Слідкуйте за нами у соціальній мережі Твіттер @MasterCardNews, беріть участь в обговореннях на Cashless Pioneers Blog та підписуйтесь на свіжі новини на Engagement Bureau.

Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” –  провідний український банк, що має найрозгалуженішу мережу установ. Він активно працює у всіх фінансових секторах. Серед його клієнтів найбільші компанії України. Ощадбанк – єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів громадян, довірених банку. Ліцензія НБУ № 148 від 05.10.2011 р. Офіційний сайт – http://www.oschadnybank.com. Контакт-центр: 0 800 210 800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України).

Компанія АТ «Банкомзв’язок» заснована у 1993 році. З 1997 року компанія є офіційним партнером світового лідера з постачання обладнання та рішень для безпечних платежів – французької компанії Ingenico Group. В Україні рішення на базі банківських терміналів Ingenico з програмним забезпеченням від АТ «Банкомзв’язок» використовують як корпоративний стандарт найбільші банки-екваєри. Програмне забезпечення від АТ «Банкомзв’язок» для терміналів виробництва Ingenico Group, система управління мережами терміналів В-TMS – використовують в більш ніж 30 країнах світу.  

Консорціум «АСТЕК». Це статутне об’єднання створено у 2008 році шістьма провідними українськими виробниками, учасниками ринків IКT, виробництва пластикових карток та систем безпеки. Застосовуючи принципи синергетичного підходу консорціум спеціалізується на реалізації в Україні державних, міських і регіональних програм, а також інвестиційних проектів побудови сучасних автоматизованих систем оплати та обліку товарів та послуг, що надаються на території України з урахуванням соціальних пільг, в тому числі на транспорті. Високий рівень та широкий спектр компетенцій учасників консорціуму дозволяє створювати та впроваджувати складні інтеграційні проекти із міжвідомчим підпорядкуванням суб’єктів. За додатковою інформацією звертайтесь, будь ласка, до прес-cекретаря консорціуму «АСТЕК» Михайленка Ігоря Васильовича, office@astek-k.com, тел.: 044  425  87 84. www.astek-k.com

19.06.2015

інші пропозиції