Ощадбанк – учасник конференції з нагоди відкриття OptimaHouse

Ощадбанківці продовжують брати активну участь у різноманітних заходах, присвячених енергоефективності. Так, нещодавно представники департаменту роздрібного бізнесу Ощадбанку, а саме начальник  управління організації кредитування фізичних осіб Олена Гіль та заступник начальника управління Тетяна Борзих, взяли участь у конференції з нагоди відкриття OptimaHouse. 

IMG8900.jpg

OptimaHouse – перший в Україні серійний проект енергоефективного будинку, створений на основі європейських концепцій «Мультикомфортний дім» та «Активний дім», і спеціально адаптований для українського ринку. Унікальність проекту для українських споживачів полягає у високих показниках енергоефективності – витрати на обігрів будинку в  6-7 разів менші за звичайні при повній незалежності від газопостачання. Це особливо актуально на тлі подорожчання енергоносіїв і зростаючої потреби в комфортному, але доступному житлі.

Партнерами OptimaHouse стали провідні виробники будівельних матеріалів, обладнання та готових рішень, які об’єднали зусилля з метою впровадження передових технологій будівництва в Україні та створення енергоефективного проекту заміського житлового будинку для широкого кола українських споживачів. 

IMG8715.jpg

IMG9048.jpg

IMG8890.jpg

У свою чергу ощадбанківці презентували загальнонаціональну програму «Ощадний дім», зокрема вигідні умови кредитування на придбання енергозберігаючого обладнання та матеріалів.

Нагадуємо, за цією програмою отримати кредит в Ощадбанку (з відшкодуванням його частини) можна на такі товари:

негазові котли;

радіатори опалення з терморегуляторами;

вікна з двокамерними енергоефективними склопакетами (з енергозберігаючим склом);

засоби обліку води та теплової енергії та відповідне додаткове обладнання і матеріали;

рекуператори тепла вентиляційного повітря;

матеріали для проведення робіт з теплоізоляції зовнішніх стін, підвальних приміщень, горищ, покрівель та фундаментів;

теплові насоси;

сонячні колектори для виробництва теплової енергії та підігріву води.

 

Учасники конференції зацікавились умовами кредитування, адже  «Ощадний дім» – загальнонаціональна програма, яка надає реальну можливість зекономити кошти та подолати енергетичну залежність.

Прес-служба Ощадбанку

16.06.2015

інші пропозиції