Ощадбанк видав перший кредит ОСББ

Ощадбанк видав перший кредит  ОСББ (об’єднанню співвласників багатоквартирних будинків) в рамках програми «Ощадний дім». Залучені кредитні кошти направлено на впровадження енергоефективних заходів у багатоквартирному будинку з Київської області.

 Крім цього, вже 2036 громадян України скористались кредитуванням в Ощадбанку за урядовою програмою енергозбереження. Українці отримали 980 кредитів на придбання котлів, альтернативних газовим, та 1056 кредитів на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів.  Загальна сума наданих кредитів у рамках програми «Ощадний дім» перевищила 36,8 млн. грн. Кількість бажаючих отримати вигідний кредит з компенсацією від держави невпинно зростає. Щодня видається понад 75 кредитів.

Більше 80% житлових будинків у країні потребують ремонту. Звичайно, такі будинки зберігають тепло на недостатньому рівні. Наприклад, 30-37% тепловтрат відбувається через стіни, а крізь старі вікна взимку втрачається до 24% тепла. Люди змушені використовувати електричні нагрівальні прилади. В результаті цифри в квитанціях за електроенергію ростуть, а тепло йде в повітря. Один з виходів - утеплення житла. Наприклад, тільки зовнішнє утеплення фасаду будівлі дає економію тепла мінімум у 30%, а заміна вікон допоможе підвищити температуру в квартирі на 4-5 градусів.

«Звичайно ж, термомодернізація будинку - вартісний захід, який далеко не кожна сім'я може дозволити собі за власний кошт. Тож на допомогу людям прийшла держава і Ощадбанк, розробивши кредитну програму «Ощадний дім» для фізичних осіб та ОСББ. Уряд виділив кошти на компенсацію частини таких кредитів.  І я раджу не гаяти час - до закінчення поточного бюджетного року залишилось зовсім небагато. Звертайтесь до Ощадбанку. На сайті можна залишити свої контакти, і наш фахівець не лише проконсультує, але й за необхідності візьме участь у зборах ОСББ. На сайті також є контакти представника Ощадбанку в кожній області України»,  - зазначив заступник голови правління Ощадбанку Андрій Стецевич.

У рамках загальнонаціональної програми «Ощадний дім» Ощадбанк надає кредити для впровадження енергоефективних заходів як для окремої квартири чи приватного будинку, так і для багатоквартирних будинків. При цьому люди отримують суттєву державну підтримку, яка становить для фізичних осіб  відповідно 20% та 30% суми кредиту, залученого на придбання негазових котлів та енергоефективного обладнання та/або матеріалів, та 40% суми кредитних коштів, залучених на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів, для ОСББ.

Більш детальну інформацію можна отримати в Контакт-центрі (тел .: 0-800-210-800), у відділеннях або на офіційному сайті Ощадбанку (www.oschadbank.ua).

Прес-служба Ощадбанку

15.06.2015

інші пропозиції