#Ощадбанкдіє. Більше 10 тисяч вкладників Дельта Банку отримали відшкодування в перші дні виплат

Ощадбанк – державний банк, що працює для людей та повсякчас підтверджує свою суспільну значимість. Відтак, у короткий термін банком було відпрацьовано механізм виплат вкладникам АТ «Дельта Банк» по Києву та Київській області.

Протягом перших днів виплат більш ніж 10 тисяч вкладників Дельта Банку отримали через установи Ощадбанку відшкодування на суму майже 400 млн. грн.

Знаковим є те, що п’ятдесят відсотків зазначених вкладників висловили довіру до Ощадбанку, а саме розмістили свої заощадження на його депозитах. Такому рішенню безперечно сприяло те,  що клієнти Ощадбанку захищені законом, бо це єдиний банк в Україні, в якому повернення вкладів гарантується державою в повному обсязі без обмеження суми.

«Факт такої високої довіри до Ощадбанку є позитивним чинником для фінансового ринку, адже кошти, що залишились у банку, не сприятимуть зростанню інфляції, а працюватимуть на вкладників, на країну в цілому. Відновлення довіри до банківської системи - це зміцнення економіки України, адже ці кошти банк направлятиме на кредитування реального сектора економіки. Це сприятиме створенню нових підприємств та робочих місць, зростанню зарплат і пенсій», - наголошує голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.

Зокрема, для забезпечення максимально швидкої обробки телефонних звернень від клієнтів Дельта Банку було налаштовано окреме меню та окрему чергу обслуговування в Контакт-центрі Ощадбанку. Всім клієнтам, які при оформленні депозитів у Дельта Банку надали контактні мобільні номери (більше 40 тисяч вкладників), були відправлені SMS-повідомлення з призначеною датою та часом зустрічі в певному відділенні Ощадбанку для отримання виплат.

З початку виплат до Контакт-центру надійшло більше 17 тисяч телефонних звернень. Кожному клієнту було надано розгорнуту консультацію щодо порядку виплат. Також вкладник має можливість уточнити дату та час зустрічі та за необхідності перенести її на більш зручний час або до іншого відділення банку.

Те, що Фонд гарантування вкладів фізичних осіб довірив виплати вкладникам Дельта Банку на такій масштабній ділянці, як Київ та область, саме Ощадбанку, не є випадковим. Ощадбанк має значний досвід успішного здійснення виплат вкладникам Родовід Банку, Укрпромбанку, Демарк Банку, Златобанку та ін. Отже, використовуючи попередню вдалу практику, Ощадбанк докладе максимум зусиль для того, щоб виплати вкладникам Дельта Банку пройшли максимально ефективно.

Нагадуємо, що для організації зручного обслуговування вкладників АТ «Дельта Банк» Ощадбанк здійснює SMS-інформування. В повідомленні зазначаються дата, час та адреса відділення для проведення виплат. Якщо вкладник не отримав SMS, йому слід звернутись до Контакт-центру Ощадбанку за тел.: 0-800-210-800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України) або +38-044-363-01-33.

Виплати проводитимуться по 02 вересня 2015 року включно.

                                                                                             

     Прес-служба Ощадбанку

15.06.2015

інші пропозиції