Поповнення електронних гаманців системи розрахунків WebMoney.UA тепер можливе через сервіси «Ощад 24/7»

Ощадбанк пропонує користувачам «Ощад-24/7» ще один сучасний та зручний сервіс – поповнення електронних гаманців системи розрахунків WebMoney.UA.

Заощадити час та швидко і зручно поповнити електронний гаманець відтепер можна в інформаційно-платіжних терміналах, банкоматах Ощадбанку та через WEB- та Моbile-банкінг «Ощад 24/7». Мережа  інформаційно-платіжних терміналів та банкоматів Ощадбанку перевищує 3 000 пристроїв, що зручно розташовані по всій Україні. Поповнення можна здійснювати як готівкою, так і з використанням платіжної картки будь-якого українського банку в режимі онлайн. Зарахування коштів відбувається миттєво. Єдина комісія – 2% від суми платежу, але не менше двох гривень, незалежно від способу оплати.

«Відомий афоризм говорить, що час – найцінніше з того, що людина може витрачати. Ощадбанк змінюється та ініціює зміни. Постійне впровадження нових сервісів, модернізація каналів альтернативного обслуговування та продажів є яскравим доказом тому. Наші сервіси заощаджують час і є зручними у використанні. Нова послуга – поповнення електронних гаманців через систему «Ощад-24/7» – не виняток. Банк працює для своїх клієнтів. Ми впевнені, що новий сервіс швидко стане затребуваним, адже кількість користувачів WEB- та Моbile- банкінгу «Ощад-24/7» становить понад 500 тисяч людей та щомісяця збільшується на 40 тисяч. Ми бачимо, що альтернативні сервіси стають більш популярними порівняно з традиційними, і розвиваємо цей напрям», – заступник директора департаменту електронної комерції та платіжних засобів Святослав Кацалап.

                                                                                                       Прес-служба Ощадбанку

15.06.2015

інші пропозиції