Ощадбанк розпочинає виплати вкладникам АТ «Дельта Банк»

11 червня 2015 року Ощадбанк розпочинає виплати вкладникам АТ «Дельта Банк» за договорами, строк дії яких закінчився до 03 березня 2015 року включно, та за договорами по поточних та карткових рахунках.

Відповідно до розподілу Фонду гарантування вкладів фізичних осіб установи Ощадбанку в Києві та Київській області будуть виплачувати суми відшкодувань тим вкладникам, які при укладенні договорів банківського рахунку/вкладу з АТ «Дельта Банк» вказали місце реєстрації за паспортом: м. Київ та Київська область. Виплати здійснюватимуться через внутрішньобанківську систему термінових переказів Ощадбанку «Швидка копійка». Також вкладники можуть розмістити свої кошти на одному з вкладів Ощадбанку. 16 червня  в банку стартує новий депозит із символічною назвою «Довіра» та підвищеною відсотковою ставкою. Нагадуємо, що в Україні лише Ощадбанк має 100% державну гарантію за вкладами громадян. Це закріплено статтею 57 Закону України «Про банки і банківську діяльність». Гарантія держави поширюється на всю суму депозиту незалежно від його розміру, тобто повернення вкладів гарантовано в повному обсязі. 

Для організації комфортного обслуговування вкладників АТ «Дельта Банк» Ощадбанком буде здійснено їх SMS-інформування. У повідомленні буде зазначатись дата, час та адреса відділення для проведення виплати. Якщо вкладник не отримає SMS, йому слід звернутись до Контакт-центру Ощадбанку за тел.: 0-800-210-800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України) або  +38-044-363-01-33.

Максимальний розмір гарантованої до відшкодування суми, включаючи проценти, становить 200 тис. грн. Для отримання відшкодування вкладникам необхідно пред’явити паспорт та реєстраційний номер облікової картки платника податків (або ідентифікаційний номер згідно з Державним реєстром фізичних осіб – платників податків та інших обов'язкових платежів). Виплати відшкодування також здійснюватимуться іншим особам на підставі нотаріально засвідченої довіреності.

Виплати проводитимуться по 02 вересня 2015 року включно.

Прес-служба Ощадбанку

10.06.2015

інші пропозиції