Ощадбанк. Довіра понад усе

Ощадбанк презентує наступний етап своєї комунікаційної політики.

Нагадуємо, що новий стиль спілкування Ощаду розпочався з мови цінностей – простих, споконвічних, зрозумілих та близьких кожному. Документальні відеоісторії без театралізованої гри та участі професійних акторів викликають позитивні, живі та щирі емоції  в багатьох українців.

Діалог триває. Нове відео від Ощадбанку присвячене такій віковічній цінності в людських відносинах, як довіра. Це історія про найкращу змішану пару у спортивній акробатиці в Україні, про чемпіонів усіх національних змагань з цього виду спорту 2010-2012 років.

Інна та Денис з дитинства знають, що таке довіра. Коли вони стали в пару, їй було 8, а йому 11. Наразі вони є майстрами спорту міжнародного класу, бронзовими призерами чемпіонату світу-2012, чемпіонами Європи-2011. Саме довіра стала основою їх успіху.

«Це маленька людська історія успіху, яка є частинкою нашої великої української історії і нашого майбутнього українського успіху. Це той принцип, який ми заклали в комунікаційну стратегію Ощадбанку. Вона вже дає результати. Жодних акторів, лише живі люди й живі історії, які роблять нас сильнішими», – прокоментував вихід нового відео голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.

Запрошуємо до перегляду.


 

#‎ощадбанкдіє

10.06.2015

інші пропозиції