Ощадбанк розпочав виплати вкладникам Кредитпромбанку

З 10 червня 2015 року по 21 липня 2015 року включно Ощадбанк здійснюватиме виплати гарантованих сум відшкодування вкладникам ПАТ «Кредитпромбанк». Виплати проводяться в установах Ощадбанку, які є пунктами внутрішньобанківської електронної платіжної системи «Швидка копійка».

Для отримання гарантованої суми відшкодування вкладник Кредитпромбанку має пред’явити паспорт та реєстраційний номер облікової картки платника податків (або ідентифікаційний номер згідно з Державним реєстром фізичних осіб – платників податків та інших обов'язкових платежів). Виплати відшкодування також здійснюватимуться іншим особам на підставі нотаріально засвідченої довіреності.

Для отримання коштів на підставі свідоцтва про право на спадщину спадкоємцям спочатку необхідно надати до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб копії паспорта та документа органу державної податкової служби про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний код) та нотаріально засвідчену копію свідоцтва про право на спадщину.

Виплати відшкодувань здійснюватимуться в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень.

Відшкодування вкладникам Кредитпромбанку, які з будь-яких причин не звернуться до Ощадбанку в зазначений вище період, здійснюватиметься за результатами розгляду індивідуальних письмових звернень на адресу Фонду гарантування вкладів фізичних осіб до дня внесення запису про ліквідацію банку як юридичної особи до Єдиного державного реєстру юридичних осіб.

Виплата коштів вкладникам здійснюється безкоштовно.

Довідкова інформація за телефонами:

Гаряча лінія з питань гарантування вкладів фізичних осіб: 0-800-503-435 (дзвінки по Україні безкоштовні);

ПАТ «КРЕДИТПРОМБАНК»: 38 (044) 490-27-77;

АТ «Ощадбанк»: 0-800-210-800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України); 38 (044) 363-01-33.

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб: 0-800-308-108 (дзвінки по Україні безкоштовні).

 

Прес-служба Ощадбанку

10.06.2015

інші пропозиції