Ощадбанк та MasterCard вітають переможця акції «Твій банк – твої правила»

Клієнт Ощадбанку з міста Бердянська Леонід Володимирович Ісаєвський виграв iPhone 6, ставши першим щасливим переможцем акції «Твій банк – твої правила». Ощадбанк проводить цю акцію спільно з міжнародною платіжною системою MasterCard.

DSC_0369.jpg

 Удачу переможцю принесла зарплатна картка, адже він є клієнтом Ощадбанку в рамках зарплатного проекту з Укрзалізницею.

«Отримавши зарплатну картку Ощадбанку, на свій подив, я швидко відчув переваги користування нею. Хоча спочатку навіть розраховуватись карткою було трошки незвично – я людина старого загартування. Звістка про такий коштовний подарунок стала для мене приємною несподіванкою. Бажаю подальших перемог вашим клієнтам і побільше таких акцій», – поділився своїми враженнями Леонід Володимирович.

DSC_0374.jpg

Нагадуємо, що спільна акція Ощадбанку та міжнародної платіжної системи MasterCard проводиться з 1 квітня по 30 червня 2015 року. Шанс виграти поповнення рахунку мобільного зв'язку на 50 грн. або стати володарем цінних подарунків: iPhone 6 та головного призу – ноутбука MacBook air – має кожний користувач WEB- та Mobile-банкінгу «Ощад 24/7», що оплачує платіжною або віртуальною карткою MasterCard від Ощадбанку товари та послуги або здійснює перекази коштів у WEB- або Mobile-банкінгу.

 Запрошуємо всіх до участі в акції, адже призи досі шукають своїх власників!

Бажаємо нашим клієнтам успіхів. Частіше сплачуйте картками, беріть участь в акціях та вигравайте!

Прес-служба Ощадбанку

05.06.2015

інші пропозиції