Ощадбанк діє - медична інформаційна система в Київському військовому госпіталі

Ощадбанк разом з Міноборони та Doctor Eleks розпочинає пілотний проект із впровадження МІС – медичного програмного забезпечення української розробки, яке вже успішно використовується в 60 клініках України та світу.

МІС – медична інформаційна система електронного обліку історій хвороб та карток пацієнтів. Це оперативний онлайн-звіт про стан здоров'я бійців та його швидкий аналіз. До системи також буде долучено базу даних лабораторій та рентген-кабінету.

Роль, яку взяв на себе Ощад, – допомогти Київському військовому госпіталю у створенні ІТ-інфраструктури. Для цього вже передано 10 персональних комп'ютерів, а згодом буде надано серверне обладнання. ІТ-фахівці Ощадбанку перебувають на постійному зв'язку з технічним персоналом шпиталю та консультують його практично в режимі онлайн.

Усе це разом надасть можливість запровадити електронну логістику лікування поранених воїнів, пришвидшить обмін інформацією між лікарями й підрозділами шпиталю. А головне – скоріше будуть прийматись рішення, які рятують життя. Наразі банк створює клас для навчання медперсоналу.

Госпиталь.jpg

Пілотна мережа діятиме передусім у приймальному та хірургічному відділеннях, а згодом поступово розростатиметься по решті підрозділів госпіталю. Спочатку систему буде апробовано в столиці, далі – в інших військових шпиталях України, включаючи мобільні на передовій.

Ощадбанк повсякчас допомагає Київському військовому шпиталю як коштами, так і обладнанням для лікування поранених. Крім того, в минулому завдяки банку у військовому госпіталі провели Інтернет і влаштували для поранених та їх родичів зону Wi-Fi.

Прес-служба Ощадбанку

02.06.2015

інші пропозиції