Ощадбанк поглиблює співпрацю з виробниками енергоефективних матеріалів і обладнання

Ощадбанк як активний учасник урядової програми енергозбереження проводить всебічну інформаційно-роз’яснювальну роботу не лише серед населення, а й серед виробників енергоефективних матеріалів та обладнання.

Нещодавно представники банку брали участь у «Конференції дилерів 2015». Цей захід був організований партнером Ощадбанку – компанією Swag, що є виробником твердопаливних котлів.

Начальник управління організації кредитування фізичних осіб Ощадбанку Олена Гіль та її заступник Тетяна  Борзих розповіли про переваги співробітництва з банком та презентували дилерам кредитну програму «Ощадний дім».

 Сьогодні люди можуть утеплити свої квартири, скориставшись кредитом, та отримати часткову компенсацію від Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України.

Нагадуємо, що для фізичних осіб вона становить 20% суми кредиту, залученого на придбання котлів, альтернативних газовим, але не більше 5000 грн., та 30% суми кредиту на придбання енергоефективного обладнання та/або матеріалів, але не більше 10 000 грн.

Придбати у кредит можна зокрема радіатори опалення з терморегуляторами,  вікна з двокамерними енергоефективними склопакетами, матеріали для проведення робіт з теплоізоляції зовнішніх стін, вузли обліку води (гарячої, холодної) та теплової енергії.

Прес-служба Ощадбанку

домик1.jpg

27.05.2015

інші пропозиції