Ощадбанк пропонує преміальні картки Visa з безконтактним чипом payWave та оновленим дизайном

З кінця травня 2015 року клієнти Ощадбанку отримуватимуть картки Visa Gold та Visa Platinum, які мають новий патріотичний дизайн та одночасно обладнані магнітною смугою, контактним чип-модулем та безконтактним чип-модулем технології payWave.

Visa payWave - безконтактна технологія оплати, яка забезпечує швидкі та безпечні розрахунки. Потрібно лише піднести картку Visa payWave до термінального пристрою, обладнаного зчитувачем contactless, і за мить покупки вже оплачені. Якщо сума покупки менше 200 грн., то вводити PIN-код та підписувати чек не потрібно.

Новому дизайну преміальних карток Visa притаманний яскравий національний колорит:

Visa Gold

Visa Platinum

Найсучасніші технології та дизайн карток Visa є гарним доповненням до ексклюзивного пакета послуг, який надається виключно клієнтам Ощадбанку в рамках акції «Сім преміальних переваг з Visa Gold від Ощадбанку».

Відтак, клієнти, які оформлять платіжні картки Visa Gold або Visa Platinum в Ощадбанку до 30 червня 2015 року, отримають унікальні преміальні переваги: Консьєрж-сервіс, Priority Pass, знижки за програмою «Світ привілеїв. VISA» та багато іншого.

Наразі всі преміальні картки, які пропонує клієнтам Ощадбанк, поєднують сучасний дизайн та найкращі характеристики для комфортних та безпечних розрахунків у будь-якій точці світу. Преміальні картки Ощадбанку можна оформити в гривні, доларах США або євро. Детальніше – за посиланням.

Прес-служба Ощадбанку

26.05.2015

інші пропозиції