Оновлені пропозиції для держателів преміальних карток MasterCard

Держателі преміальних карток MasterCard від Ощадбанку отримають ще більше комфорту та можливостей з програмою MasterCard Безцінні Привілеї.

MasterCard Безцінні Привілеї – унікальна програма для держателів преміальних платіжних карток, яка об’єднала ексклюзивні пропозиції від понад 80 українських та 40 світових компаній – беззаперечних лідерів у сфері послуг. Завдяки програмі MasterCard Безцінні Привілеї держателі преміальних карток MasterCard від Ощадбанку отримають знижки в бутиках, ресторанах, готелях, фітнес-клубах, салонах краси тощо.

У травні до програми MasterCard Безцінні Привілеї долучились нові партнери. Отже, клієнти Ощадбанку – держателі преміальних карток MasterCard можуть отримати знижки в таких закладах:

Superior Golf & Spa Resort – ідеальне місце для тих, хто шукає гармонійного поєднання спорту, бізнесу та першокласного відпочинку. Єдиний в Україні гольф-курорт, до якого входить бутик-готель, гольф-клуб Superior, ресторан вишуканої європейської кухні Albatross та SPA-центр. Знижки для держателів карток MasterCard Gold та MasterCard Debit Gold – 5%, для держателів MasterCard World, MasterCard Platinum та MasterCard Debit Platinum – 10%, для держателів MasterCard World Elite – 15%. Адреса: м. Харків, просп. Академіка Курчатова, 1А. Детальніше – за посиланням.

Van Cleef & Arpels – ювелірний дім, що пропонує найбажаніші ювелірні вироби, створені з неперевершеною майстерністю. Вони гармонійно поєднують жіночність, чарівність та елегантність. Знижки для держателів карток MasterCard Gold та MasterCard Debit Gold – 5%, для держателів MasterCard World, MasterCard Platinum, MasterCard Debit Platinum та MasterCard World Elite – 7%. Адреса: м. Київ, вул. М. Заньковецької, 4/15. Детальніше –  за посиланням.

«МедЦентрСервіс» – багатопрофільний медичний центр, який поєднує сучасні методи діагностики й лікування, повний спектр лабораторних досліджень та висококваліфікованих спеціалістів. Знижки для держателів карток MasterCard Gold, MasterCard Debit Gold та MasterCard World – 5%, для держателів MasterCard Platinum та MasterCard Debit Platinum – 8%, для держателів MasterCard World Elite – 12%. Адреса: м. Київ, Кловський узвіз, 18. Детальніше ТУТ.

 «Кувшин» – ресторан із традиціями, історією, справжнім грузинським настроєм. Заклад запрошує скуштувати фірмовий плов, різноманітні домашні сири, хачапурі, хінкалі та найсмачніший шашлик від шеф-кухаря. У подарунок держателі карток MasterCard Gold, MasterCard Debit Gold, MasterCard World, MasterCard Platinum, MasterCard Debit Platinum та MasterCard World Elite від Ощадбанку отримають дисконтну «Козирну Картку» зі знижкою 15%. Адреса: м. Київ, Червоноармійська, 94/10. Детальніше ТУТ.

Нагадуємо, що Ви можете стежити за всіма актуальними пропозиціями програми MasterCard Безцінні Привілеї за допомогою мобільного додатка MasterCard Locator.

Якщо на Вашому смартфоні досі немає MasterCard Locator – завантажте його прямо зараз.

12.jpg

Держателі преміальних платіжних карток MasterCard від Ощадбанку занурюються в безмежний світ переваг та привілеїв!

22.05.2015

інші пропозиції