Ощадбанк розпочав виплати коштів вкладникам Кредитпромбанку

15 травня 2015 року Ощадбанк розпочав виплати сум відшкодувань вкладникам публічного акціонерного товариства «Кредитпромбанк». Виплати здійснюються за договорами, строк дії яких закінчився до 15 квітня 2015 року включно, та за договорами по поточних та карткових рахунках.

Виплати коштів проводяться по 02 червня 2015 року включно з використанням внутрішньобанківської системи термінових переказів Ощадбанку «Швидка копійка». Для отримання коштів вкладникам Кредитпромбанку необхідно звернутись до установ Ощадбанку з паспортом та документом про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційним номером).

Виплати вкладникам здійснюються в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень. Для отримання коштів на підставі свідоцтва про право на спадщину спадкоємцям необхідно спочатку звернутись до ПАТ «Кредитпромбанк».

Звертаємо увагу, що кожен вкладник ПАТ «Кредитпромбанк» повинен заповнити заяву на перерахування коштів для Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Виплата коштів вкладникам здійснюється безкоштовно.

Детальна інформація – в ПАТ «Кредитпромбанк», тел.: +38-044-490-27-77, Фонді гарантування вкладів фізичних осіб, тел.: 0 800-308-108 (дзвінки по Україні безкоштовні) та в Контакт-центрі Ощадбанку, тел.: 0-800-210-800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України).

Прес-служба Ощадбанку

15.05.2015

інші пропозиції