Через термінали Ощадбанку вже сплачено 1 млн. грн. штрафів ДАІ

Ощадбанк забезпечив встановлення терміналів у патрульних автомобілях ДАІ для миттєвої оплати штрафів.

Водії можуть оплачувати штрафи ДАІ безпосередньо на місці порушення правил дорожнього руху. Масштабний проект Ощадбанку з оснащення платіжними терміналами патрульних автомобілів, блокпостів і районних управлінь Державтоінспекції впроваджено майже в усіх областях України. Загалом мережа термінального обладнання для ДАІ становить більш ніж 1000 одиниць.

IMG_8798.JPG

Водій самостійно обирає спосіб оплати штрафу – миттєво на місці за допомогою терміналу в інспектора ДАІ, через Інтернет або в установі банку.

Здійснити платіж через термінал дуже просто. Інспектор вводить суму, номер і серію протоколу та роздруковує два чеки – один залишається у водія, інший підколюється до протоколу. Нагадуємо, що за новими правилами водію після здійснення оплати вже не потрібно звертатись до ДАІ.

IMG_8859.JPG

«Безперечно, можливість оплатити штраф на місці має суттєві переваги. Найголовнішою з них, на мій погляд, є економія часу водія, адже операція здійснюється практично миттєво. Водій може не турбуватись щодо своєчасного надходження коштів – Ощадбанк гарантує це», – зазначила начальник управління торгового еквайрингу Ощадбанку Наталія Войтович.

IMG_8734.JPG

IMG_8792.JPG

Термінали Ощадбанку приймають до оплати магнітні або чиповані платіжні картки MasterCard, Visa та НСМЕП будь-якого банку.

IMG_8873.JPG

Також водії можуть оплатити штрафи ДАІ в зручний для себе час на сайті Ощадбанку. Для цього необхідно мати лише протокол порушення та платіжну картку будь-якого банку. Введення даних займає близько 5 хвилин, а гроші надходять до Державної казначейської служби України вже наступного дня. Квитанцію про оплату можна  роздрукувати  або отримати електронною поштою.

Еквайрингова мережа Ощадбанку становить понад 15 тис. терміналів у торговельно-сервісній мережі. Банк надає послуги з торгового еквайрингу майже 10 тисячам підприємств торгівлі та сервісу.

Більше інформації у репортажі газети «Сегодня».

Прес-служба Ощадбанку

15.05.2015

інші пропозиції