Ощадбанк запрошує до співпраці виробників енергоефективних матеріалів і обладнання

Ощадбанк є активним учасником урядової програми з часткової компенсації громадянам вартості утеплення житла та підвищення його енергоефективності. 

Минулого року банк розпочав надання «теплих» кредитів на придбання котлів, альтернативних газовим. У 2015 році програму суттєво розширено. Сьогодні люди можуть утеплити свої квартири, скориставшись кредитом із частковою компенсацією. Придбати у кредит можна зокрема радіатори опалення з терморегуляторами,  вікна з двокамерними енергоефективними склопакетами (з енергозберігаючим склом), матеріали для проведення робіт з теплоізоляції зовнішніх стін,  вузли обліку води (гарячої, холодної) та теплової енергії тощо.

Отже, у зв’язку з розширенням державної програми Ощадбанк запрошує до взаємовигідної співпраці виробників енергоефективних матеріалів і обладнання. Банк готовий надавати партнерам консультаційну підтримку та проводити навчальні семінари.

Наприклад, одним із партнерів Ощадбанку є компанія ATON Group – один з лідерів ринку опалювальної техніки України. Нещодавно банк став активним учасником «Конференції дилерів 2015», організованої компанією. Начальник управління організації кредитування фізичних осіб Ощадбанку Олена Гіль розповіла про переваги співробітництва з Ощадбанком та презентувала дилерам кредитні продукти банку в рамках програми енергоефективності.

Нагадуємо, що для фізичних осіб компенсація становить 20% суми кредиту, залученого на придбання котлів, альтернативних газовим, але не більше 5000 грн., та 30% суми кредиту, залученого на придбання енергоефективного обладнання та/або матеріалів, але не більше 10 000 грн. Кредит надається на строк до 36 місяців. Ставка – 25% річних, обов'язковий внесок – 10% вартості товару. Сума кредиту від  1000 до  50 000 грн.

Прес-служба Ощадбанку

15.05.2015

інші пропозиції