Нові привілеї для клієнтів Ощадбанку за програмою MasterCard SELECTIVE

Держателі преміальних карток MasterCard від Ощадбанку отримають ще більше привілеїв і знижок від нових партнерів програми MasterCard SELECTIVE.

MasterCard SELECTIVE – унікальна програма для держателів преміальних платіжних карток. Держателі карток MasterCard Gold Selective/Debit MasterCard Gold SELECTIVE та MasterCard Platinum SELECTIVE/Debit MasterCard Platinum SELECTIVE від Ощадбанку отримають додаткові привілеї, які підкреслять їхній статус та індивідуальність.

До програми MasterCard SELECTIVE долучилися нові партнери. Відтепер клієнти Ощадбанку – держателі преміальних карток MasterCard мають можливість скористатися знижками від таких закладів:

  • ресторану «Казбек», який славиться відмінною грузинською кухнею, привітною атмосферою та бездоганним сервісом. Адреса: м. Київ, б-р Лесі Українки, 30-а;
  • ресторану «Креп де Шин» - куточка справжньої Франції на перехресті вулиць Гоголівської та Воровського. Адреса: м. Київ, вул. Гоголівська, 25;
  • ресторану «Нон-стоп», який вже 19 років тішить відвідувачів душевною атмосферою. Адреса: м. Київ, пр. Перемоги, 6;
  • ресторану «Спотикач». Відвідувачі ресторану зможуть опинитися в 60-х роках ХХ століття. У меню ресторану класика радянського застілля. Адреса: м. Київ, вул. Володимирська, 16.

Знижки від нових партнерів програми Selective для держателів карток MasterCard Gold та MasterCard Platinum становлять 15%.

Легендарний київський ресторан «Прага» чекає відвідувачів у парковій зоні біля озера та пропонує держателям карток MasterCard Platinum при розрахунку карткою кульку сорбету в подарунок. Адреса: м. Київ, просп. Академіка Глушкова, 1

Крім того, у програмі бере участь готель Citadel Inn,розташований у самому серці історичного Львова. У готелі завжди є нагода відчути дух епохи Австро-Угорської імперії - розкіш, велич та чаруючу грацію. Знижки для держателів карток MasterCard Gold та MasterCard Platinum становлять 5 та 7% відповідно. Адреса готелю: м. Львів, вул. Грабовского, 1.

Ставши держателем платіжної картки MasterCard SELECTIVE, клієнт Ощадбанку занурюється в безмежний світ переваг і привілеїв.

Більш детальну інформацію щодо пропозицій та знижок від партнерів програми можна дізнатися на Інтернет-сторінці: http://www.mastercard.com/ua/personal/uk/specialoffers/selective/index.html.

Прес-служба Ощадбанку

20.05.2013

інші пропозиції