Ощадбанк очолив рейтинг наднадійних банків України

Експерти видання «Личный счет» визнали Ощадбанк найбільш надійним банком України.

Це п’ята за ліком перемога державного банку в рейтингах провідних фінансових видань за останні півроку. Раніше Ощадбанк визнавали найбільш надійним банком в Україні журнали «Forbes Україна», «Новое время» і «Деньги».

Надійність Ощадбанку підтверджує показник залучення коштів на депозити. Лише в березні-квітні на новий акційний депозит «Писанка» було залучено 5,83 млрд. грн. 

Такий результат експерти банку пояснюють 100% державною гарантією на вклади та проактивною позицією щодо залучення коштів. В умовах фактичної війни та фінансової кризи Ощадбанк як найбільший державний банк має зіграти ключову роль у стабілізації економічної ситуації, адже банківська система України терміново потребує відновлення довіри та ресурсу для розвитку.

Нагадуємо, показник адекватності капіталу Ощадбанку залишається одним із найкращих серед банків України і за підсумками першого кварталу становить 15,86% при нормативі, встановленому Національним банком України на рівні не менше 10%. Тобто достатність капіталу Ощадбанку більш ніж у півтора разу перевищує вимоги НБУ.


Прес-служба Ощадбанку

29.04.2015

інші пропозиції