«Ви – герої», – Андрій Пишний подякував працівникам Луганського обласного управління Ощадбанку

Андрій Пишний особисто подякував працівникам Луганського обласного управління. Робочий візит голови правління Ощадбанку тривав з 2 по 3 квітня. За цей час вдалось відвідати Сєвєродонецьк, Лисичанськ, а також села, які знаходяться поблизу лінії зіткнення з бойовиками.   

У січні 2015 року голова правління Ощадбанку побував у Маріуполі, відразу після того, як бойовики обстріляли місто з «Градів».


«Ми в Києві повною мірою не відчуваємо, в яких умовах ви змушені працювати. Я хочу сказати, що розумію, але насправді важко усвідомити, як виконувати свої обов’язки в умовах бойових дій», – сказав Андрій Пишний під час розмови з колективом Луганського обласного управління Ощадбанку. 


Голова правління Ощадбанку подякував всім, хто навіть у таких надскладних умовах залишався на своїх місцях і допомагав людям.

«Ви – герої», – наголосив Андрій Пишний.

Усі, хто виявив бажання переїхати з окупованих територій на територію, підконтрольну українській владі, отримали можливість продовжити роботу в банку. Більше того, кожному такому працівнику було надано тимчасове житло.

На зустрічі з Андрієм Пишним працівники Луганського облуправління порушили два важливих питання. Перше – яким надалі буде статус філії. Друге – як довго банк буде забезпечувати житлом тих працівників, які переїхали з окупованих територій.

«Для мене ви – повноцінна команда. Тому всі рішення будемо приймати лише спільно з вами. Що ж стосується житлового питання, то ми готові вирішувати його рівно настільки, наскільки це буде необхідно», –відзначив голова правління Ощадбанку, ще раз висловивши вдячність працівникам прифронтових відділень за їх самовідданість.

Ощадівці продовжують допомагати жителям прифронтових територій. У стислі терміни банк перевів роботу Луганського та Донецького обласних управлінь до Сєвєродонецька та Краматорська відповідно. І сьогодні банк надає жителям районів, підконтрольних українській владі, всі банківські послуги.

У зв’язку з цим Андрій Пишний окремо прокоментував Маніфест, який знаходиться в кожному відділенні Ощадбанку. «Це наші принципи роботи. Програма дій та вчинків. Наші зобов’язання перед мільйонами українців. Приклад працівників Ощадбанку Луганської області доводить, що Маніфест і викладені в ньому принципи є вкрай важливими. Це те, чим ми керуємось у своїй роботі», – сказав голова правління Ощадбанку.

Андрій Пишний звернув увагу на те, що Ощадбанк є атрибутом української держави.

«Держава повинна бути дружньою. Тому людське ставлення до роботи, до клієнтів – головне наше завдання. Ми маємо стати агентом змін у країні, власним прикладом показати, що Україна може стати сучасною державою з європейським рівнем життя», – наголосив Андрій Пишний.

Попереду ще дуже багато роботи.

«Вже підготовлена стратегія Ощадбанку на 2015 – 2017 рр. Це наша дорожня карта. В тому, що ми зможемо втілити її в життя, особисто я не сумніваюсь. У нас найкращий колектив в Україні», – зазначив Андрій Пишний на зустрічі з працівниками Луганського обласного управління.

Крім Сєвєродонецька Андрій Пишний побував у Лисичанську, де відвідав місцеве відділення Ощадбанку, після чого разом з керівником області поїхав на шахту ім. Мельникова. Ощадбанк обслуговує зарплати працівників шахти. Андрій Пишний спустився в забій на горизонт 518 м, щоб побачити на власні очі, що таке шахтарська праця.

 

Також голова правління Ощадбанку побував у селищі Новотошківка, яке постраждало внаслідок бойових дій і сьогодні знаходиться поблизу лінії фронту. Незважаючи на близькість до лінії зіткнення, там продовжують жити люди. 

Більше того, є школярі, яким ніде навчатись, оскільки дах місцевої школи пошкоджено. Після огляду було прийнято рішення, що Ощадбанк допоможе відремонтувати покрівлю. Для того щоб школярі знову змогли сісти за парти, банком буде виділено 100 тис. грн.

На зворотному шляху до Києва Андрій Пишний навідав українських військовослужбовців, які перебувають на лікуванні в мобільному госпіталі в м. Сватово (Луганська область).

«Лікарі попросили допомогти в ремонті реанімобілів, що ми обовязково зробимо. Побажаймо, щоб хлопці швидше одужували. Подякуймо нашим неймовірним військовим лікарям, які за рік стали чи не найпрофесійнішими фахівцями військової медицини в Європі та світі», – підкреслив Андрій Пишний.

 

Прес-служба Ощадбанку

06.04.2015

інші пропозиції