Ощадбанк готовий надати підтримку аграріям

Про це сьогодні повідомив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний під час робочого візиту до Луганської області.

«Ми готові з урахуванням усіх ризиків і після проведення всебічного аналізу надати суттєву підтримку аграріям Луганщини, які працюють на території, підконтрольній українській владі. Сільхозвиробники можуть стати одним із драйверів відновлення економіки регіону», – зазначив Андрій Пишний.

Значна частина промислового виробництва Луганської області залишилась на окупованій бойовиками території. Внаслідок цього в 2014 році індекс промислової продукції в області порівняно з 2013 роком становив лише 58%.

У цих умовах критично важливим є розширення виробництва в інших секторах економіки, зокрема в сільському господарстві.

У 2015 році для забезпечення проведення комплексу весняних польових робіт в Україні Ощадбанком профінансовано не менше 300 млн. грн.

«У поточному році передбачено розширення підтримки представників малого і середнього бізнесу, які працюють в агропромисловому комплексі. В малому і середньому бізнесі ми вбачаємо майбутнє України. Це один з наших пріоритетів на 2015 – 2017 роки», – підкреслив Андрій Пишний.

 

У 2015 році для забезпечення проведення комплексу весняних польових робіт в Україні Ощадбанком профінансовано не менше 300 млн. грн.

 

 Прес-служба Ощадбанку

03.04.2015

інші пропозиції