Ощадбанк – серед переможців третього національного конкурсу «Благодійна Україна - 2014»

Ощадбанк посів друге місце в номінації "Благодійник: компанія-великий бізнес". Понад три сотні благодійних програм і проектів, масштабних акцій та особистих добрих вчинків було представлено на третьому національному конкурсі «Благодійна Україна - 2014».

 «Ми робимо інвестиції в життя, в майбутнє, в нашу країну. І це величне полотно людяності ми пишемо сьогодні разом з мільйонами українців заради перемоги, миру, прийдешніх поколінь», — пояснив суть благодійної діяльності Ощадбанку його голова правління Андрій Пишний.

Благодійна діяльність Ощадбанку в 2014 році – це:

 * Підтримка Національного комітету спорту інвалідів України.

 * Школа в Слов’янську (смт Семенівка). Її було майже розбомблено в ході бойових дій і відбудовано працівниками банку, волонтерами. Урочисте відкриття школи відбулось під час свята Першого дзвоника, в якому брав участь лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук.

 * Інтерактивна «Лабораторія фінансів» для дітей та підлітків в Мистецькому арсеналі. Ощадбанк забезпечив виконання соціальної програми проекту, яка передбачає безкоштовні екскурсії та підготовку навчальних програм для дітей та підлітків, позбавлених батьківського піклування з державних закладів опіки.

 * Доброчинний аукціон «Мистецтво, що рятує», проведений за ініціативи  АТ «Ощадбанк» та партнерів – НКММК «Мистецький Арсенал» та ГО «Волонтерська сотня «Доброволя». У перший день благодійного проекту від продажу картин провідних українських художників було виручено понад 5 млн. грн. Ці кошти спрямовано на адресні рахунки для комплексного лікування та тривалої реабілітації важкопоранених бійців української армії.

 * Перша книга, яка досліджує феномен Євромайдану: «#EUROMAIDAN — History In The Making». 600 фотографів, понад 200 000 знімків, хронологія трьох місяців протистоянь. Щоб опрацювати цей колосальний обсяг інформації, знадобився майже рік. Проект реалізовано за підтримки Ощадбанку.

 * Тифлопереклад фільму історичного жанру «Поводир», що надав змогу  переглядати його незрячим людям. За підтримки Ощадбанку також здійснено сурдопереклад українською мовою.

 * Концерт проекту «Вночі» Святослава Вакарчука, в ході якого вдалось зібрати майже 10 млн. грн. для Запорізького військового госпіталю. Одним із партнерів цього заходу став Ощадбанк, за  участю якого було зібрано близько 3,5 млн. грн.

 Більше про благодійну діяльність Ощадбанку можна дізнатись ТУТ.

 

Національний конкурс «Благодійна Україна» заснований Асоціацією благодійників України у 2012 році. Метою конкурсу є розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва в Україні, поліпшення комунікації між благодійниками та тими, хто потребує допомоги, створення додаткових можливостей для їх продуктивного діалогу. На сьогодні це єдиний діючий проект з відзначення кращих благодійників і найбільш ефективних доброчинних ініціатив в українському благодійному просторі. 

20.03.2015

інші пропозиції