Держателі платіжних карток MasterCard та Maestro від Ощадбанку мають можливість потрапити на найгучнішу футбольну подію року

Держателі платіжних карток MasterCard та Maestro від Ощадбанку можуть відвідати фінал Ліги Чемпіонів УЄФА в Берліні, завдяки новій акції «Приємні речі дивуватимуть вас частіше з карткою MasterCard від Ощадбанку!».


Акція триватиме з 16 березня по 28 квітня 2015 року. Щотижня серед її учасників буде розіграно 300 поповнень рахунку мобільного телефону на 50,00 грн. та 100 сертифікатів Інтернет-магазину Terrasport номіналом 500,00 грн. Головні призи – дві подорожі на двох до Берліна на фінал Ліги Чемпіонів УЄФА – буде розіграно 28 квітня 2015 року.

Для того щоб стати учасником акції потрібно:

1. Оплачувати карткою MasterCard або Maestro від Ощадбанку покупки від 1 гривні в торгово-сервісній мережі України.

2. Реєструвати чеки на сайті www.mastercardpriceless.com.ua або через SMS на короткий номер 8884. Формат реєстрації чеків через SMS – ХХХХХХ YYYYYYYYYYYY, де ХХХХХХХ – перші шість цифр номера картки, за допомогою якої було здійснено оплату, а YYYYYYYYYYYY – унікальний дванадцятизначний RRN-код, вказаний на чеку POS-терміналу).

3. Зберігати всі чеки. В разі виграшу фото чеків необхідно буде завантажити на сайт www.mastercardpriceless.com.ua.

Детально з умовами акції можна ознайомитись в Офіційних Правилах.

Крім того, виключно серед клієнтів Ощадбанку буде розіграно 150 додаткових сертифікатів Інтернет-магазину Terrasport на 500 грн. (розіграш відбудеться 29 квітня 201 року). В розіграші візьмуть участь держателі карток MasterCard або Maestro від Ощадбанку, які в період проведення акції оплатять карткою покупки від 1 гривні в будь-яких торгово-сервісних підприємствах на території України та зареєструють чек. Правила додаткового промо ТУТ.

Ощадбанк пропонує своїм клієнтам частіше оплачувати картками покупки, брати участь в акціях і вигравати, втілюючи мрії у життя. Чим більше покупок буде оплачено карткою, тим більше шансів на перемогу. Ощадбанк бажає своїм клієнтам удачі!

Прес-служба Ощадбанку

20.03.2015

інші пропозиції