В Україні – нове інклюзивне банківське відділення

Ощадбанк у Сумах відкрив нове інклюзивне відділення, пристосоване для обслуговування людей з особливими потребами, мам з немовлятами та велосипедистів.

«Такі відділення є символом змін у країні на прикладі державного банку. Україна здійснює перехід від пострадянського «суспільства з обмеженими можливостями», яким ми були по суті 23 роки, до суспільства людей необмежених можливостей», – відзначив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.

Люди одразу ж змогли відчути, що таке безбар’єрний простір:

- пандус;

- широкі вхідні двері;

- спроектований для пересування на візку внутрішній простір;

- адаптоване за висотою вікно касового обслуговування;

- тактильна плитка та маркери;

- кнопка виклику менеджера;

- банкомат та інформаційно-платіжний термінал з голосовим управлінням.

«Ви знаєте, я був приємно вражений тому, що самостійно зміг увійти до приміщення, зняти гроші в банкоматі без сторонньої допомоги. Це обслуговування за європейськими стандартами», – зазначив керівник сумської обласної організації інвалідів «Доля» Володимир Слободян.


«Найголовніша мета цього відділення – допомогти людям з особливими потребами без жодних перешкод отримувати якісні банківські послуги. Дуже важливо, що це почав робити саме державний банк», – відзначив голова Сумського обласного управління Ощадбанку Олег Радченко на черговому засіданні дискусійного клубу «Інклюзивне суспільство», який традиційно по понеділках збирається в інклюзивному відділенні банку в Києві на Великій Васильківській, 116.


Банк традиційно запрошує людей особисто протестувати особливе відділення, організовує короткі виступи та дебати. Цього понеділка з подання спікера Юлії Ресенчук дискутували щодо того, наскільки швидко наша держава припинить «лікувати» людей з інвалідністю й почне просто створювати можливості для розвитку та яскравого життя, адже від цього зрештою виграють усі.

#ощадбанкдіє

Прес-служба Ощадбанку

17.03.2015

інші пропозиції