Перекази «Швидка копійка» – відтепер і в mobile-банкінгу «Ощад-24/7»

Користувачі Mobile-банкінгу «Ощад-24/7» відтепер можуть здійснювати термінові перекази в національній валюті через систему «Швидка копійка». Вони мають можливість зараховувати кошти на свій картковий рахунок або  переказувати їх на користь осіб, які не мають рахунків в Ощадбанку. SMS-повідомлення з контрольним номером та сумою переказу надійде отримувачу одразу після відправлення переказу. Отримати та здійснити переказ можна в понад 4000 установах Ощадбанку, в яких розміщено логотип «Швидка копійка». Нагадаємо, що для користувачів WEB-банкінгу «Ощад-24/7» перекази «Швидка копійка» стали доступними у січні п.р.

«Наша мета – розширити зону комфорту клієнтів при дистанційному обслуговуванні. Тому ми постійно вдосконалюємо вже існуючі сервіси та розширюємо їх функціональність», – відзначив заступник директора департаменту електронної комерції та платіжних засобів Ощадбанку Святослав Кацалап.

Mobile-банкінг «Ощад-24/7» – сучасний багатофункціональний сервіс, який дає змогу керувати власними коштами за допомогою мобільного телефону цілодобово з будь-якої точки світу, де є доступ до мережі Інтернет. Банк пропонує Mobile-банкінг «Ощад 24/7», розроблений для смартфонів з операційною системою iOS (iPhone) та на базі Android, і мобільних телефонів, які підтримують програмне забезпечення Java. Підключитись до Mobile-банкінгу «Ощад 24/7» може будь-який клієнт, який має картковий рахунок в Ощадбанку.

«Швидка копійка» є лідером серед систем грошових переказів, що працюють виключно в мережі одного банку. Її мережа є найбільш розгалуженою порівняно з системами переказів інших банків. Тарифи «Швидкої копійки» є одними з найнижчих на ринку грошових переказів у національній валюті.


Прес-служба Ощадбанку

20.02.2015

інші пропозиції