Ощадбанк обслуговує понад 300 тис. співробітників Укрзалізниці

Ощадбанк у рамках зарплатного проекту обслуговує понад 300 тисяч співробітників Укрзалізниці.

Успішне обслуговування одного з найбільших своїх клієнтів стало можливим завдяки незаперечним перевагам Ощадбанку. Це найрозгалуженіша мережа відділень, що постійно оновлюється, привабливі умови кредитування, власний потужний  процесинговий центр, який обслуговує другий за обсягом в Україні бізнес пластикових карток, сучасні банківські сервіси – WEB- та mobile-банкінг «Ощад 24/7», безкоштовне підключення й користування послугою «Мобільні заощадження», що передбачає отримання високих процентів на залишок коштів на рахунку (9% у гривні). Мережа власних і партнерських банкоматів Ощадбанку сягає 5 тис. одиниць. Цілодобову підтримку держателів карток забезпечує сучасний Контакт-центр.

«Багато з наших клієнтів вже переконались в тому, що  Ощадбанк активно змінюється. Щотижня ми відкриваємо по всій країні високотехнологічні відділення нового формату, впроваджуємо сучасні стандарти обслуговування  і новітні банківські сервіси, розширюємо мережу інформаційно-платіжних терміналів і банкоматів», - повідомив  заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн.

Спеціально для співробітників Укрзалізниці банк спільно з міжнародною платіжною системою MasterCard Worldwide пропонує ексклюзивні акції. Так, нещодавно підбито підсумки акції «Безліч доріг – безліч подарунків з карткою MasterCard від Ощадбанку». В ній брали участь клієнти банку, що здійснювали трансакції від 50 грн. у торгово-сервісній мережі. В рамках акції залізничники отримали:

·               3 000 поповнень рахунків мобільного телефону на 50 грн.;

·               200 сертифікатів номіналом 500 грн. від мережі супермаркетів «Сільпо»;

·               путівку на двох осіб до санаторно-оздоровчого комплексу «Royal Hotels & SPA Resorts Женева» 5* в Трускавці.

Головним переможцем акції, який отримав путівку до Трускавця, став простий робітник відокремленого підрозділу «Роменська дистанція колії (ПЧ – 13)» Олександр Сапеціон.

 

Всього на сьогодні за зарплатними проектами Ощадбанк обслуговує більше 2 млн. співробітників близько 20 тис. підприємств. Серед них такі гіганти, як УДППЗ “Укрпошта”, ДП НАЕК “Енергоатом”, Служба безпеки України та інші.

 

• Ощадбанк - єдиний в Україні банк, який має 100% державну гарантію збереження вкладів фізичних осіб.

• Ощадбанк - №1 у рейтингу найбільш стійких банків України за версією Forbes Україна.

• Ощадбанк - №1 у рейтингу найбільш надійних банків від видання «Новое время» та інвестиційної компанії Dragon Capital.

 

Прес-служба Ощадбанку

18.02.2015

інші пропозиції